בהריון ויש לך שאלות? היכנסי לפורטל האמהות אמא4אמא

פורטל אמהות

אין ספק כי באיטרנט אין די ביטוי למין הנשי. ניתן לראות המון פורומים של גברים באלף ואחד נושאים ממכוניות ועד צייד, מספורט ועד פולטיקה ופעמים רבות נשים אינן מוצאות את הפינה שלהן ואת המקום שבו הן יכולות להביא את עצמן לביטוי. העניין הוא שנשים הן 50% מהאוכלוסייה ובדיוק בגלל זה הוקם האתר אמא4אמא אשר נועד לתת פתח לנשים להשמיע את הקול שלהן. כיום ברור כי כל אישה היא הרבה יותר מאמא וכי יש לה קיירה מגוונת, תחומי עניין רבים ועוד. אך גם כיום ברור כי חלק מרכזי בכל אישה זו האימהות שלה ועל כן אמא4אמא נותן לכל אישה להביא את האני העצמי שלה ולדבר על כל נושא שהיא רוצה מהיריון ועד קריירה. הנקודה שחשוב להבין היא כי אמא4אמא נועד בשביל נשים ובשבילן בלבד ועל כן זהו אתר כל כך מומלץ.

האם על כל תשובה אפשר לסמוך?

אין ספק כי ההיריון זו תקופה מאוד אבל מאוד מלחיצה. העובדה כי אנחנו נושאות ברחמנו עובר קטן היא מאוד מלחיצה ועל כן ברור כי יש הרבה אי וודאות, הרבה שאלות והרבה דברים שהיינו שמחות לברר. על רקע זה מומלץ מאוד להיכנס לאתר פורטל אמהות אמא4אמא ולשמוע שם מאמהות אחרות עצות, טיפים ורעיונות בנוגע להיריון שלכן. שימו לב העצות של האמהות האחרות לא יכולות להיות תחליף לבדיקה של רופא. אך אנחנו חייבות לזכור כי לא הכול תמיד דורש בדיקות של רופא ויש פעמים רבות שאנחנו פשוט רוצות לדבר על הרגשות שלנו ועל הקשיים שאנחנו חוות בהיריון ואין מקום יותר טוב לעשות את זה מאשר באמא4אמא.

האם אני צריכה להתבייש במה שאני מרגישה?

עליכם להבין כי בהיריון ובלידה אתן תרגישו אלף ואחת רגשות ואתם יודעות מה? כל אמא חווה את הרגשות הללו. ואתן ממש לא לבד בסירה. על כן הדבר האחרון שאתן צריכות להתבייש בו זה הרגשות שלכן ואין ספק כי אתן יכולות להרגיש הכול מהכול ובטח שלדבר על כך עם נשים אחרות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *