בדיקת שכר באינטרנט בקלות? תלושדין!

בדיקת שכר באינטרנט

רבים הם השכירים שהתרגלו שנים על גבי שנים, מידי חודש בחודשו, לקבל את תלוש השכר ולא להעיף עליו מבט. המשבצת היחידה אשר עליה הם אולי מסתכלים זה הנטו אותו הם קבלו החודש. חשוב שתדעו כי מבדיקה מקצועית עולה כי 50% מהשכירים בישראל זכאים להחזרים כאלה או אחרים. הם משלמים סכומים אותם הם לא באמת אמורים לשלם ולמעשה מבדיקת התלוש הם יכולים ללמוד כמה דברים שיסייעו להם להרוויח עוד כמה שקלים (ואפילו יותר) בכל חודש.

רוב רובם של השכירים בארץ, סומכים משום מה על חשב השכר ומאמינים באמונה שלימה ותמימה כי תלוש השכר שלהם הינו אמין לחלוטין ואין בו כל דופי. הרי חשב השכר של העסק הוא זה שעומד מאחוריו ומי הם שיסברו אחרת?… אך האמת היא שישנם הרבה מאד בעיות בתלושי השכר ורק לאחר בדיקה מעמיקה של איש מקצוע מטעם תלוש דין ניתן לעלות עליהם.

מה למשל?

לפעמים העובד המסור משלם מס באחוזים גבוהים מאוד מבלי שהוא מודע כלל לעובדה שהוא זכאי לנקודות שיפחיתו במידה משמעותית את התשלום החודשי שמופרש מהמשכורת שלו.

לעיתים אלו כפל ביטוחים שהעובד משלם לחינם ממש ופשוט זורק לטמיון בכל חודש מאות שקלים!

לפעמים זה עניין של תיאום מס בין שתי מקומות עבודה כאשר הדבר יפחית במידה ניכרת את תשלומי המס. ישנם עוד סעיפים שונים שלא תמיד האדם מן השורה ידע להבחין בהם וכדאי מאוד לעקוב אחריהם.

איך בודקים את תלוש השכר?

אז האמת היא שכאשר אנחנו מחפשים בודקים לתלושי השכר, אנחנו מגלים כי זה גם דבר שעולה הרבה כסף ומי אומר שאכן שווה לנו להשקיע ולשלם כסף על משהו שלא ממש בטוח ייתן לנו משהו? אולי התלוש שלנו בסדר גמור?

אנחנו בודקים לכם בחינם

אז אם אתם פה, אתם בדיוק במקום הנכון. אנחנו מציעים בדיקה חינמית של תלוש השכר! שלחו אלינו את התלושים שלכם ותוך שעות ספורות תוכלו לדעת האם גם אתם בין המפרישים כספים, מיסים, ביטוחים ושאר ירקות מיותרים…

אם תרצו לקבל את הדו"ח לידיכם, על מנת להעביר אותו לטיפול מקצועי, רק אז יהיה עליכם לשלם על השירות- מחיר סמלי.

קראו גם:

מחשבון ברוטו נטו: באילו מקרים מומלץ להשתמש בו?

איך נדע אם מגיע לנו החזר מס?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *