עיצוב תערוכה לקידום העסק

עיצוב תערוכה

בעידן הטכנולוגי שלנו שבו איננו צריכים לצאת מהבית כדי לערוך קניות או לבצע פעולות בנקאיות. מצד אחד הופעתו של האינטרנט שיפרה באופן משמעותי את חיינו והפכה אותם למהירים ונגישים יותר. מצד שני, אנו חשופים יותר לתכנים וירטואליים ופחות לגירויים פיזיים שאותם ניתן לראות מקרוב. עיצוב תערוכות הוא הזדמנות נהדרת להוציא את הגולשים מהבית, לנתק אותם ממסכי המחשבים והסמארטפונים ולהראות להם את שפע המוצרים שיש לכם להציע.

כך תעצבו את התערוכה הבאה שלכם

בין אם ציירתם ציורים מרהיבים במשך כל השנה ואתם מעוניינים להציג אותם לרבים, ובין אם לתערוכה שלכם יש קונספט טכנולוגי ואתם מתכוונים להציג גאדג'טים חדישים ומשוכללים, עיצוב תערוכות נכון יוביל אתכם לניצחון. כמה טיפים יכולים לסייע לכם בארגון תערוכה לתפארת:

  • הזמנות – כדי שהתערוכה שלכם תצא אל הפועל, עליכם להביא אליה כמה שיותר אנשים. אל תהססו לנצל את כל האמצעים העומדים לרשותכם כדי להודיע ללקוחות שלכם על דבר התערוכה: שלחו הזמנות במייל, תזכרו את הלקוחות בטלפון וודאו שהם מגיעים.
  • הכינו מראש את אמצעי המכירה – אם אתם מתכוונים לבצע מכירות במקום התערוכה, חשוב להתכונן לכך – הנפיקו פנקס חשבוניות, ודאו שהקופה הממוחשבת פועלת כראוי והביאו עמכם כסף קטן כדי להחזיר עודף.
  • עצבו את הביתן שלכם – דאגו לעצב את הביתן שלכם בתערוכה כך שהוא ימשוך את תשומת לבם של הלקוחות. מומלץ לבחור במדבקה בעלת צבע אחיד. כמו כן, בעוד שצבעים קרים כמו כחול או אפור עלולים להרתיע אנשים, הרי שצבעים חמים כמו צהוב או כתום מזמינים אותם לתוך הביתן.
  • אל תחכו עד שהמבקרים יבואו אליכם – משכו את תשומת לבם של המבקרים אל הדוכן שלכם בעזרת גימיק מיוחד: מוסיקה מקפיצה, נאום עליז או משחק מהנה שיציג בצורה משעשעת את המוצרים שלכם.

אל תהססו לפנות לאנשי מקצוע

עיצוב תערוכות דורש מלאכת מחשבת, כך שאם זו הפעם הראשונה שלכם שבה אתם מפיקים תערוכה משלכם, כדאי לפנות לאנשי מקצוע המבינים בתחום. בחברת דה בסט תוכלו להתייעץ עם מומחים בתחום שיש להם ניסיון של שנים רבות בארגון כנסים ותערוכות כדי להפיק אירוע שלא תשכחו!
טלפון: 073-7322251

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *