היתרונות הנלווים לבילוי במתחמי חדר בריחה

חדר בריחה

משחקי ההימלטות הממתינים לכם בכל חדר בריחה כזה או אחר הפועל בישראל, הם ללא ספק משחקי חברה מאתגרים המותאמים לכל אחד ואחת מביניכם וזאת בהתאם לדרגת קושי המשחק הרצויה לכם. משחקים אלו  מבוססים על בעיקר על עבודת צוות בה כל אחד ואחת מהמשתתפים במשחק נדרש להשתמש בכישורים השונים העומדים לרשותו על מנת לקדם את יתר המשתתפים לפתרון המשימה אשר תאפשר להם להימלט כקבוצה מתוך החדר בזמן הקצוב העומד לרשותם. כפועל יוצא מכך, הבילוי המשותף במתחמי חדר בריחה הוא הרבה יותר מעוד בילוי משותף עם החברים.

בין יתר הכישורים להם נדרשים משתתפי המשחק הנעולים במהלך המשחק בתוך חדר בריחה כזה או אחר כוללים בין היתר את היכולות הבינאישיות של כל אחד ואחת מהם, את כושר ההבחנה והחשיבה של כל אחד ואחת מהם ואת היכולות והמיומנויות בכל הנוגע לחשיבה אסטרטגית קבוצתית. סיפור המסגרת הממתין לחברי הקבוצה בכל חדר בריחה הפועל בישראל מבוסס בין היתר על משחקי מחשב ומשחקי לוח, סרטי ריגול, מתח והרפתקאות וספרי מותחן ובילוש. כמו כן, תוכלו למצוא מתחמי חדר בריחה בהם פועלים צמד חדרי בריחה זהים לחלוטין, כאשר בכל חדר משחקת קבוצה אחרת ומטרת המשחק במקרים אלו היא לפצח את המשימה אשר תוביל להימלטות מתוך החדר, כאשר הקבוצה המנצחת היא הקבוצה שהצליחה לעשות זאת בפרק הזמן הקצר יותר.

משחקי ההימלטות השונים המוצעים לכם בחדרי הבריחה מאפשרים לכם לגבש את רוח הצוות במידה ומדובר בעובדי חברות, ארגונים ועסקים שונים, כאשר כיום מתקיימים עשרות ימי גיבוש לעובדי ומנהלי חברות במתחמי חדרי הבריחה השונים ברחבי הארץ.

משחק הימלטות ב-ESCAPE ROOM– הרבה יותר מבילוי משותף עם החבר'ה

כאשר אתם מצויים ביחד עם החברים הכי טובים שלכם בתוך חדר בריחה, אתם פועלים כצוות מנצח על מנת להתמודד עם המשימות והאתגרים השונים הממתינים לכם בחדר כחלק ממשחק ההימלטות ולכן אופי הפעילות מחייב אתכם לעשות הכול על מנת "להציל" את יתר חברי הקבוצה (החברים שלכם) והדבר תורם רבות לחיזוק הקשרים הבינאישיים ביניכם ובין החברים שלכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *