מידע על לימודי צ'י קונג בארץ

לימודי צ'י קונג

אם אתם רוצים לבצע הסבת מקצוע, להוסיף ידע לארסנל שלכם ובכלל להטיב עם אנשים ולדעת יותר על דרכים לאיזון פיזי ונפשי – חשוב שתדעו כי באמצעות לימודי צ'י קונג בארץ או בחול, אתם יכולים לבחון את החיים בצורה אחרת ולהגיע גם לתובנות פיזיות כמו גם לתובנות נפשיות.

מה זה צ'י קונג והיכן לומדים את זה?

לימודי צי קונג הם כאלה המאפשרים את הידע אודות תנועות שונות שמקנות פעילות גופנית המזרימה את האנרגיה בגוף. צ'י קונג למעשה היא שיטה שהגיע אלינו מסין העתיקה, תוך שהיא נועדה לעבודה עם אנרגיה והזרמת אנרגיה  בגוף.

השיטה נלמדת כבר מאות ואלפי שנים על ידי אנשים בכל רחבי העולם, בזמן שהיא כוללת סדרת תנועות שנועדה להזרים אנרגיה בגוף יעילה להפחת סטרס, היא מקנה איזון אנרגטי, השיטה מאפשרת הקשה לגוף, ותרגול כושר גופני שגם תורם לבריאות הגוף וגם תורם לבריאות הנפש.

תפקוד איברים פנימיים טוב יותר

חשוב לדעת כי אחד היתרונות של תרגול צ'י קונג היא היכולת לגרום לאיברים הפנימיים לתפקד טוב יותר, כאשר התנועה המשולבת במדיטציה מחזקת ומגמישה את הגוף, היא מחברת בין תנועה לנשימה ומקנה סנכרון של כלל מערכות הגוף ומכאן איזון טוב יותר, כמו גם פתיחת ערוצי אנרגיה בגוף.

היכן לומדים צי קונג בארץ?

מדריכים בארץ אשר למדו את השיטה בסין או אצל אמיר פרלמן ובכל מקום אחר בעולם, מביאים עמם את הבשורה בכל הנוגע לדרכים לאזן את הגוף. כיום ישנן לא מעט מכללות אשר מספקות מידע על השיטה כמו גם לימוד מדיטטיבי בקבוצות למי שרוצה להטיב עם גופו ולאזן את המצב הנפשי.

כדי למצוא סדנאות צ'יק קונג טובות – מומלץ כבר עכשיו לחפש לימודי צי' קונג בארץ ולבחור את המדריכים הטובים והמנוסים ביותר. בכך תוכלו לשפר את איכות החיים ואת המצב הפיזי, כמו גם הנפשי שלכם. תוכלו גם להכנס ישירות לאתר https://www.mqgisrael.com/ ולקבל את כל הפרטים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *