הצעתי לה נישואין מתחת למים בשפת הסימנים והיא כמעט נחנקה משמחה

טבעת אירוסין

אין כמו הרגע הזה שבו הגבר או האישה שולפים את טבעת האירוסין ומחליטים כי הגיע לו הרגע שבו מציעים נישואים. הבעיה היחידה עם ההצעה הזו היא כיצד לבצע אותה, כאשר יש הרבה מאוד דרכים שמהן צריכים לבחור את האחת הכי מוצלחת. עבורי, ההצעה הכי טובה באופן די אינטואיטיבי היא כזו שכוללת אקט של צלילה, עבור אנשים שלהם יש חיבור חזק מאוד אל הים ושם הם מרגישים כי הכי טבעי להציע לעבור אל חיים מחייבים בשניים.

הולכים יחד לצלילה באילת

כל זוג אוהב לעשות פעילות אחרת ביחד, יש כאלה שאוהבים לצאת לסנפלינג, כאלה שאוהבים לצאת להליכות בשעות הערב, כאלה שאוהבים ללכת אל חדרי בריחה וכאלה שמאוד אוהבים לצאת אל צלילה. לפי סוג האהבה יכולים להתאים את הצעת הנישואין, כך שהיא תהיה תפורה אל המידות של בני הזוג באופן פרטני ולא היה משהו אשר גורם יותר מידי לחשד כי משהו אינו מתנהל בצורה רגילה.

כאשר יוצאים אל צלילה באילת, שהיא המרום הכי מושלם לפעילות הזו בארץ, יכולים לתכנן מבעוד מועד את האקט של הצעת הנישואין עם מדריך הצלילה אלא אם מדובר בצלילה שנורקל וללא כל הציוד המקצועי הכבד יותר עבור צלילה.

זמן מעולה להצעת נישואין

למה צלילה היא מבחינתי ומבחינת אנשים רבים הדרך הכי טובה להציע נישואין? קודם כל, אם זו צלילה עם מיכלי חמצן יהיה לה הרבה מאוד חמצן לעכל את העניין, דבר שני אין כמו המקום הזה בו יצאנו לדייט ראשון ואיתו לבצע סוג של סגירת מעגל.

טיפ קטן שרצוי לאמץ עבור כל האמיצים שבוחרים להציע נישואין באופן שכזה, לקשור את הטבעת אל חוט כדי שזו לא תיעלם לה במים ברגע בו מוציאים את הטבעת ממקום המחבוא. דבר שני, לדאוג למצלמה שאיתה יכולים לתעד את הרגע המרגש. אם על ידי מדריך צלילה או על ידי מצלמת אקסטרים שמיועדת לצילום במים. דבר שלישי, אולי עדיף ציוד צלילה מקצועי עם מיכל חמצן, כדי שמרוב התרגשות הכלה לעתיד לא תיחנק…

מחפשים טבעות אירוסין, בקרו כעת באתר https://diamonds4u.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *