ה-אתר לשתף סיפורים באינטרנט

הסיפור שלך

האם אי פעם הרגשתם צורך לשתף את העולם במה שעובר עליכם? או שאולי אתם משחררים כעס ותסכול באמצעות כתיבה? האם יצא לכם לכתוב סיפור ממש טוב למגירה או רציתם לחלוק את כישרון הכתיבה שלכם ולא ידעתם כיצד? אם אתם מחפשים אחר במה ראויה לפרסום תכנים וסיפורים בשם מלא או באנונימיות מוחלטת – חשוב תדעו כי כיום ישנם אתרים נפלאים לשיתוף סיפורים!

רגע, במה בדיוק מדובר?

אם חשבתם פעם שסיפורים שמתפרסמים ברחבי הרשת הינם רק ברשתות החברתיות או על ידי ספרים אלקטרוניים, הרי שחשוב שתדעו כי באמצעות אתרים מיוחדים כמו 'הסיפור שלך' (אתר נפלא לקריאה וכתיבת סיפורים), גם אתם תוכלו לשתף את הסיפורים שלכם תוך פרסום שלל כתבי יד, תכנים, סיפורים קצרים, עצות וכל מה שאתם רוצים לחלק עם הקהל הרחב.

באמצעות אתר hsipor כל אחת ואחד יכולים לחלוק סיפורים מהחיים בנושאים מגוונים כמו אהבה, משברים, הורות, רווקות, אכזבות, שמחות, כמו גם שלל טיפים עצות ומאמרים חשובים בנוגע לחיים.

מדוע אתר "הסיפור שלי חשוב"?

בימים קדחתניים שאינן קלים בהם רבים מחפשים אחר מפלט בחיי היום יום, אתר כמו הסיפור שלי הופך לכזה שנחשב יעיל ואפקטיבי עבור מי שרוצה לשפר את חייו. באתר בו ניתן לכתוב סיפורים וגם לקרוא כאלה ישנם לא מעט כותבים מתחילים, סופרים, כותבי תוכן ואנשים מן השורה אשר רוצים לפרסם שלל תכנים ברשת ולהעניק לקוראים מכל הארץ ומהעולם הזדמנות להכיר אותם.

לסיכום, אם גם אתם רוצים להפיץ את הסיפורים שלכם את החוויות את התהיות והשאלות כמו גם ליהנות ממקום בטוח שבו שלל אנשים טובים – אתר 'הסיפור שלך' הוא ה- האתר שתוכלו להתבטא בתוכו, לקרוא סיפורים של אחרים ולקבל תמיכה, כמו גם שלל טיפים ועצות לחיים הרבה יותר איכותיים!

קראו גם:

גיבורי העט והכתיבה

איך בוחרים בית הוצאה לאור

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *