קורס קייטסרפינג

קורס קייטסרפינג

אם אתם גרים קרוב לים או יוצא לכם להיות מדי פעם בחוף הים וודאי ראיתם אותם. המון עפיפונים גדולים בצבעים שונים ובוהקים שמחוברים לגולשים המרחפים מעל פני הגלים. אולי יש לכם גם איזה חבר שזהו התחביב שלו והוא מעלה לפייסבוק תמונות שלו גולש במקומות שונים בעולם שגורמות לכם לקנא ולרצות גם. אז הגיע הזמן להפסיק לרצות, להוציא את הראש מהמסך ולהתחיל לעשות.

מתי עושים קורס קייטסרפינג?

בדרך כלל בעונות המעבר, אביב וסתיו, אלו העונות שנחשבות הטובות ביותר ללכת ולעשות את הקורס. על מנת לעשות את הקורס שבנוי מ3-4 שיעורים צריך שתהיה רוח מספיקה, שהרי כל העיקרון של הספורט הזה או להשתמש בכוח של הרוח על מנת לגלוש. בתקופה זו לאורך הים התיכון נושבות רוחות צפוניות כמעט מדי יום משעות הצהריים. באילת ניתן לעשות קורס קייטסרפינג כמעט במהלך כל השנה, מכיוון שמזג האויר הוא נוח וגם מכיוון שבאילת יש יותר ימים במהלך השנה עם רוח חזקה ומתאימה לעומת הים התיכון.

איפה עושים את הקורס?

מכיוון שמדובר בתחום פורח, לאורך כל הים התיכון ישנם חופים שבהם מתקיימת פעילות של לימודי קייטסרפינג, מהקריות ועד אשקלון. יש מקומות שמדובר בבתי ספר גדולים יחסית עם מספר מדריכים ויש מדריכים שפועלים עצמאית ומעבירים את השיעורים באחד החופים. עדיף לעשות זאת במקום שקרוב אליכם לבית וכך תהיה לכם נגישות להגיע לשיעורים כשצריך וגם מיד תתחברו עם אנשים מהחוף ותוכלו לגלוש ביחד.

מה לומדים בקורס קייטסרפינג

במקום שבו תלמדו, תעברו מספר שיעורים אשר יתנו לכם הכרות ראשונית ובסיסית עם הספורט הזה על מנת שתוכלו להמשיך בעצמכם באמצעות תרגול ולמידה. תלמדו על הציוד הנדרש לתפעול, איך לעשות זאת בצורה נכונה ובטיחותית. בנוסף תתנסו, בעזרתו של מדריך שישגיח עליכם, בשליטה על העפיפון הגדול הזה בחוף וגם בתוך המים ואיך לעמוד על הגלשן.

אחרי שתעשו את הקורס תגלו שהספורט הזה הוא אכן חוויה מיוחדת ומרגשת כמו שחשבתם ואפילו יותר. כל הזמן תחשבו רק על היום הבא שיש בו רוח על מנת שתוכלו להגיע לחוף, לגלוש, להתקדם ברמה, לעוף באויר ולחזור בסוף היום הביתה עם חיוך גדול על הפנים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *