רעיונות לטיולי חורף שמחממים את הלב

טיולי חורף

אם יש משהו שהישראלים אוהבים לעשות זה לצאת מן הבית. אם תסתכלו על עמים אחרים תראו כי הם כמעט ולא יוצאים מן הבית, אך דבר כזה לא יעבור לעולם בישראל. המזל שלנו הוא שהחורף שלנו ממש לא נורא ושאפשר לצאת מן הבית גם כאשר בחוץ יש חמש עשרה או אפילו עשר מעלות ועדיין ליהנות נורא. לעומת זאת בארצות הקרות יורד שלג וכך אנשים נשארים בבית חודשים על גבי חודשים. על רקע זה חשבנו כי יהיה זה נכון להביא בפניכם רעיונות לטיולי חורף אשר יעניקו לכם סיבה נוספת לצאת מן הבית.

  1. טיול עירוני בתל אביב

כאשר אנחנו מדברים על טיולים מעניינים אנחנו צריכים לזכור כי לא תמיד צריך לנסוע לטבע פראי אלא אפשר לחוות טיול מעניין מאוד גם בערים היפות שיש במדינת ישראל. ללא ספק בין הערים הללו בולטת העיר תל אביב אשר יש בה מקומות מרתקים כמו שוק הכרמל, מרכז העיר, בית הכנסת הגדול באלנבי, בנייני הבהאוס, נמל יפו ועוד. אין ספק כי תל אביב היא מקום שמאוד כדאי לערוך בו סיור.

  1. טיול בהר כרמל

נקודת בע משגעת אשר קרובה באופן יחסי למרכז הארץ ובטח שלחיפה היא הכרמל. הכרמל הוא רכס הרים מדהים אשר כולל שמורות טבע כמו שוויצריה הקטנה או נקודות תצפית כמו המוחרקה ואין ספק כי מצפה לכם טיול חורף מדהים ברכס הרים זה. מספיק לראות את הנופים מן הכרמל ולהבין מדוע זה אחד המקומות היפים ביותר בארץ בטח בחורף כאשר הכול ירוק מסביב.

  1. טיול במדבר יהודה

לא תמיד צריך לנסוע אל מקומות ירוקים וגם המדבר יכול להיות חוויה מרגשת. עדיף לבקר במדבר ביום ולא בלילה כאשר הטמפרורות יורדות מאוד ועדיף לבקר במדבר עם מדריך טיולים (וזה בכלל נכון לכל הטיולים שהזכרנו כאן) מכיוון שהוא מכיר את המסלולים בצורה הטובה ביותר שיש והוא יודע היכן יש סכנה של שיטפון והיכן אין כל בעיה לטייל וזהו משהו שאנו ממליצים עליו מאוד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *