איך בוחרים בגדי ים?

איך בוחרים בגדי ים?

לקראת חודשי הקיץ רבות מאתינו רוצות להכין את הגוף לימים בהם הלבוש פחות מרושל כמו בימי החורף, תוך עיצוב הגוף וכמובן בחירת  בגד ים מתאים ומחמיא עמו אפשר לשהות בביטחון על החוף. כיום ישנן לא מעט חנויות רגילות או חנויות אינטרנטיות לבגדי ים כמו מורנה, תוך שבין שלל דגמים: חשוב לבחור את בגד הים במתאים ביותר עבורך.

אז איך בוחרים בגדי ים?

הנה כמה דגשים שכדאי לך לשים אליהם לב בבחירה:

  • שלם או ביקיני – כיום רבות הנשים אשר מתלבטות לגבי סוג בגד הים ותוהות האם כדאי לבחור בגד ים שלם או ביקיני. בשל כך מוטב שתדעי כי היתרון בבגד ים שלם הוא איסוף של הגוף, בעוד שכיום ישנם אף בגדי ים מחטבים. עם זאת בגד ים מסוג ביקיני משמע: בעל שני חלקים: מאפשר מראה צעיר יותר ושיזוף אחיד יותר. לכן חשוב לקחת בחשבון את כל המשתנים בבחירת בגד הים.
  • טעם אישי – כאשר את בוחרת בגד ים שימי לב כי הוא מתאים לטעמך האישי. חשוב לא להיות "קרבן אופנה" וליפול אל טרנדים שאינם מחמיאים לגופך, אלא להיות אובייקטיבית ולהבין גם בעזרת המוכרת מהי הגזרה המתאימה ביותר לנתונייך הפיזיים.
  • מידות – כיום ישנם בגדי ים במידות שונות החל ממידות קטנות או סטנדרטיות עד לבגדי ים למידות גדולות. כאשר אתם בוחרות את חזיית בגד הים שימו לב כי היא מתאימה לכם גם בהיקף כמו גם במידת הCAP שהיא זאת שמתאימה לגודל החזה. בכך בגד הים יהיה נוח ומותאם למידות שלך.

שימי לב כי את בוחרת תחתון בהתאמה וזאת משום שלא כל הסטים שישנם תואמים גם במידת החזייה, כמו גם במידת התחתון, לכן חשוב לבצע התאמה נכונה בין שני החלקים: גם אם הם לא שייכים לאותו הסט.

חשוב שתדעי כי כיום בחנויות און ליין וחנויות בגדי ים מסוגים שונים ישנה אפשרות לבצע התאמה של בגד ים וחזייה מאותו הסוג אך במידות שונות. בכך תוכלי לבצע התאמה מושלמת.

כדי לבחור נכון, חשוב לגלוש אל חנויות אינטרנטיות ובכך להבין איזה בגד ים כדאי לך לבחור!

קראי גם:

האתר הנכון אם בא לך להתחדש בבגדים

היכן תמצאו בגדי נשים במידות גדולות?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *