על סיגריה ג'ול כבר שמעתם?

סיגריה ג'ול

חובבי העישון וודאי מכירים את הסיגריות האלקטרוניות השונות, אך בשנים האחרונות, נכנסה למגרש סיגריה אלקטרונית נוספת: ג'ול. ייתכן וראיתם אותה בפרסומות או בשלטים מחוץ לחנויות טבק, אבל מה אתם באמת יודעים עליה? במאמר שלפניכם, ריכזנו עבורכם את כל המידע הנחוץ על הסיגריה האלקטרונית ששיגעה את העולם.

הסיגריה האלקטרונית JUUL מדוברת לא מעט בכלי התקשורת השונים, זאת בשל מגוון היתרונות שמאפיינים אותה, היא דיסקרטית, קטנה וקומפקטית, ידידותית למשתמש ובעיקר מעניקה לצרכן חוויית עישון (או יותר נכון אידוי) איכותית ומשודרגת, לפיכך, זה בהחלט לא מפתיע שמעשנים רבים ויתרו על הסיגריות והחליפו אותן בסיגריה אלקטרונית.

חוויית עישון איכותית ומשופרת

ג'ול הביאה עמה שלל יתרונות, אך הבולט מבניהם הוא האפשרות לצרוך את הניקוטין באופן ידידותי, נוח לסביבה ובצורה איכותית, שהרי ג'ול אינה מותירה אחריה שובל עשן בריח דומיננטי, אם כי היא מאפשרת לצרוך את הניקוטין באמצעות קפסולות טעימות במיוחד: ג'ולפוד. הקפסולות הללו מספיקות ל200 שאכטות ומכילות ניקוטין במגוון רחב של טעמים, כשחלקם אפילו די מפתיעים כמו למשל סיגריה בטעם קרם ברולה, או אפילו בטעמים טרופיים כמו מנגו. אין ספק שזה מעשיר את חוויית העישון ומשדרג אותה באופן משמעותי.

סקרנים? בררו על סיגריה אלקטרונית ג’ול והיכן היא נמכרת באזור מגוריכם, מאחר ולא רק שתוכלו לעשן בטעמים מגוונים, אלא גם תוכלו לעשות זאת באופן דיסקרטי. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שמדובר בסיגריה שנראית כמו דיסק און קי, כך למעשה ניתן לקחת אותה לכל מקום ולאחסן אותה בקלות. כמו כן, משום שהעשן הטורדני אינו מהווה פונקציה – תוכלו לעשן באופן חופשי מבלי להפריע לסובבים אתכם. אם לא די בכך, את הסיגריה האלקטרונית הזו, ניתן להטעין באמצעות USB (כבר ציינו את העובדה שהיא נראית כמו דיסק און קי?), מה שמעניק לצרכן חוויה איכותית וטובה בכל מקום בו הוא נמצא, באמצעות טעינה קצרה, ניתן לצרוך ניקוטין בכל זמן ובכל מקום.

אמנם הביטוי "לעשן" שגור בפי המעשנים, אך למעשה צרכני הסיגריה האלקטרונית ג'ול מעדיפים לקרוא לפעולת צריכת הניקוטין ג'ולינג. מה גם שבכלל לא מדובר על עישון, אלא על אידוי, וזה מסביר את העובדה שהסיגריה האלקטרונית אינה מייצרת עשן, אלא אדים.

אבל מי המציא את ג'ול? אבל מי המציא את ג'ול?

הסיגריה האלקטרונית JUUL, בהחלט מהווה אלמנט משמעותי בקרב לא מעט צרכני ניקוטין, כך שאין זה מפתיע שמי שהמציאו את הסיגריה הייחודית הזו, הם שני צעירים שרצו לשדרג את חוויית העישון שלהם. שמותיהם ג'ימס מונסיס ואדם בואן, והם מעצבי מוצר מאוניברסיטת סטנפורד.

אם עד עכשיו לא הכרתם את הסיגריה האלקטרונית ג'ול, זה בהחלט זמן נהדר לעשות זאת. אין ספק שמדובר במוצר ששינה את חייהם של מעשנים רבים שהפסיקו לצרוך ניקוטין באמצעות עשן ועברו לסיגריה שמאדה עבורם את הניקוטין ואף מעניקה להם חוויית עישון טעימה ואיכותית יותר. אגב, בשל העובדה שהסיגריה לא מייצרת עשן, היא נחשבת למוצר שמסייע לצמצם את נזקי הסיגריות המסורתיות. אז, אפשר להזמין אתכם לג'ולינג?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *