טייס ליום אחד – איך זה עובד

טייס ליום אחד

טייס ליום אחד – זוהי ללא ספק אחת החוויות המיוחדות ביותר שניתן לזכות בהן. לרוב מדובר על מתנה שניתנת לכבוד יום ההולדת, יום הנישואין או כל אירוע מרגש אחר. כמובן שכל אחד יכול לרכוש לעצמו טיסת היכרות מסוג זה, על מנת ליהנות מחוויה מיוחדת ולא מוכרת. רובינו נהנים לחוות חוויות חדשות ומרגשות, זוהי בדיוק הסיבה שבגללה אנשים בוחרים לקפוץ מראש של צוק או לבצע צניחה חופשית. אך כאשר מדובר על טיסת היכרות, מדובר על חוויה אחרת לחלוטין. לעומת חוויות אחרות הקשורות לאיבוד שליטה, במקרה זה מדובר למעשה על שליטה מוחלטת באחת המכונות המורכבות והמופלאות ביותר שהמוח האנושי הצליח להרכיב. זוהי חוויה מדהימה לכל מי שמתעניין במטוסים או למי שחלם תמיד ללמוד לטוס.


טייס ליום אחד – כל הפרטים הטכניים

קודם כל, כדאי לדעת כי הטיסה מתרחשת במטוס ססנה 172, כאשר מדריך טיסה מקצועי ומנוסה מלווה אתכם לכל אורך הדרך. במהלך הטיסה אתם מקבלים הסבר מקיף לגבי כל המכשירים במטוס, תדריכי המראה ונחיתה וכל הידע הטכני שאתם אמורים לדעת. למעשה, מדובר על טיסת היכרות עבור כל מי שמעוניין לעשות קורס טיס אזרחי, כך שתוכלו להיות בטוחים שהטיסה תתנהל בצורה המקצועית ביותר. מי שמעוניין בכך, יכול להזמין מראש צלם שיסריט את כל האירוע, דבר שיהפוך את החוויה לבלתי נשכחת גם בעוד עשרות שנים נוספות. כמובן שמי שמעוניין בכך, יוכל לצלם במהלך הטיסה בצורה עצמאית, דבר שיספק לכם לא מעט חומר לרשתות החברתיות השונות.

מבחינה טכנית, כדאי לדעת כי הטיסה מתחילה בתדריך מקצועי לגבי המטוס, כולל שימוש בסימולטור מקצועי. לאחר מכן, אתם עולים למטוס ביחד עם המדריך, מקבלים אישור ממגדל הפיקוח והמדריך ממריא את המטוס לשמים. לאחר הגעה לשטח האימונים האווירי, אתם מקבלים לידכם את ההגה ולמעשה שולטים בצורה מלאה במטוס. כמובן שתצטרכו לפעול בהתאם להנחיות של המדריך, אך הדבר יספק לכם את החוויה של הטסת מטוס והבנה בסיסית במכשירים השונים בתא הטייס. לאחר מכן, המדריך יטיס את המטוס בחזרה וינחית אותו בבטחה בשדה התעופה.

לעוד מידע בקרו באתר https://skytrip.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *