פאנטזי – מתחם שכדאי להכיר באילת

פאנטזי - מתחם באילת

ישנן סיבות רבות לבקר באילת, חופי הים השלבים, מתחמי הקניות הזולים עקב הפטור ממע"מ ושלל מלונות מפנקים. אך האם ידעתם שישנו מתחם אחד באילת שבו תוכלו, אם תרצו, להעביר בהנאה רבה את כל שהותכם באילת?

מתחם שכדאי להכיר באילת – פאנטזי

על האייסמול (קניון הקרח) שבאילת בוודאי כבר שמעתם, הוא מכיל בתוכו מגוון סניפי מותגים אהובים וחנויות מיוחדות, מתחם גדול להחלקה על הקרח כדי להתרענן מהחום האופייני לאילת. בקניון הקרח שבאילת קיים לו גם מתחם הנקרא פאנטזי.

מתחם הפאנטזי https://funtasy.co.il הינו מתחם הכולל מגוון רחב של אטרקציות מיוחדות ומקוריות להנאה מתמשכת למבוגרים וגם לכל המשפחה כאשר ישנן אטרקציות המותאמות גם לילדים, החל מגיל 4.

במתחם הפאנטזי תוכלו למצוא אטרקציות המתאימות לכם בין אם אתם חובבי חידות וחדרי בריחה ובין אם אתם חובבים סרטי אקשן או אימה. תוכלו למצוא אטרקציות שיעמידו אתכם במבחני הפחד וכל זאת מבלי לקחת שום סיכון אמיתי.

אטרקציית הלייזר טאג

אטרקציית הלייזר טאג הינה מתחם המדמה שדה קרב עתידני. מצוידים ברובי לייזר עתידניים ואפודי מגן, תתחלקו לקבוצות יריבות כאשר הקבוצה האחרונה שתשרוד היא המנצחת. בניגוד למשחקי פיינטבול ואיירסופט בהם ניתן לצאת עם סימנים כחולים, בלייזר טאג מדובר בחוויה מרגשת ובטיחותית כאחד.

קולנוע 7 מימדים

כדאי גם להכיר את קולנוע 7 המימדים שבמתחם הפאנטזי שבאילת. קולנוע זה אינו מספק רק חוויה תלת מימדית ויזואלית אלא משלב בתוכו גם חוויות ריח לפי עלילת הסרט המוקרן, חוויות קוליות, חוויות תנועתיות על ידי הזזת הכיסאות בהתאמה מלאה לסרט והקרנת אורות נוספים. בעזרת כל האמצעים הללו תוכלו להרגיש כאילו אתם גיבורי הסרט בעצמכם.

מבוך המראות

מבוך המראות שבמתחם הפאנטזי שבאילת הינו הייחודי והמרשים ביותר בארץ. מבוך זה מתפרס על שטח בגדול של כ- 130 מט"ר. תוכלו להעביר זמן רב במציאת דרככם אל סוף מבוך המראות תוך כדי שהשתקפויותכם נראות כעשרות פעמים בחלקים מסוימים של המבוך.

שוער רובוטי

רוצים לשפר את קישורי הכדורגל שלכם? אטרקציית שוער רובוטי סימגול באילת זה משהו שאתם חייבים להכיר. מתחם ייחודי בסוגו בארץ. במתחם זה מנסים להבקיע פנדלים ממרחק של 7 מטר אל שער בו עומד שוער רובוטי מתקדם הנע במהירות של עד כ- 70 קמ"ש!

> קראו גם על מסעדות באילת, אטרקציות ושאר בילויים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *