מה זה מרחב מודעות?

מה זה מרחב מודעות

אם אתם רוצים לשלוט בתת מודע שלכם, משמע: לשלוט ברגשות שליליים, מחשבות כמו גם מועקות ולמגר אותן מחייכם – כדאי שתדעו יותר אודות המושג 'מרחב מודעות' הידוע גם בשמו " מטיאזם" הנוגע לתפיסת דרך חיים מטיבה.

מה פשר המושג 'מטאיז'ם?

מטיאיזם הינו מושג שמגיע מהשפה היונית והוא מתחלק לשתי מילים מטא – מעבר, ומטאיזם – מציאת דרך חיים ופילוסופיה. המושג הזה בעצם פותח עבורנו צורך ללמוד על התת מודע שלנו אשר מנהל את חיינו, לדעת לשחזר דפוסי התנהגות שאינם מטיבים עמנו ולבצע שינויים נכונים בתפישה שלנו ובאורח חיינו.

מה לומדים כאשר מכירים את המושג: מרחב מודעות?

בזמן שעוסקים בתת מודע וביכולות לנתח אותו כמו גם בדרך להבין ולשלוט עליו, כך שניתן יהיה להטיב עם איכות החיים, לומדים יותר אודות המחשבות הסמויות מאתנו שמניעות אותנו, על טראומות עבר, כמו גם אשליות מציאות שמכתיבות את החיים שלנו, לעיתים לטוב ולעיתים לרע.

באמצעות שחזור דפוסי התנהגות המתרחשים בעקבות מסרים מתת מודע והבנת הטריגרים להתנהגויות שלנו – אנו יכולים ללמוד מהם החלקים המודחקים שלנו, מהן החלומות שלנו, כמו גם כיצד משנים דפוסים כך שהחיים יטיבו עמנו.

מה צריך לדעת על פילוסופיית מטיאיזם?

בכל הנוגע לפילוסופיה העומדת מאחורי המושג – חשוב להבין כי מדובר בדרך בה אפשר "למסמס" את קווי הגבול בין התת מודע להתנהגות שלנו כמו גם להתייחסות שלנו לעולם החיצוני, כאשר התפישה מאפשרת לנו לבדוק פנימה אל תוך תוכנו ולהבין את "המוקשים" והרגישות הטמונה בנו שגורמת לנו לאורח חיים שאינו בריא.

בשיטה זאת אנו הופכים להיות המטפלים הטובים ביותר של עצמינו, אנו לומדים לזהות מיד דפוסי התנהגות, תוך קבלת כלים כיצד לשנות את ההתנהגות שלנו והגישה שלנו לטובה.

בכך רבים חיים טוב יותר, מגלים דרך הרמונית ונכונה יותר להתמודד עם סיטואציות בחיים תוך שלמות שהופכת את החיים לקלים ונעימים יותר!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *