אילו מוצרים לתינוקות כדאי לקנות ליולדת?

מוצרים לתינוקות

כמה פעמים מצאתם את עצמכם מחפשים רעיון למתנה? כמה פעמים מתוכם המתנה יועדה ליולדת ולתינוק שלה? אכן, מורכב למצוא רעיון מוצלח של מתנה נאה ואהודה, מתנה מעוצבת ועם זאת שימושית. מתנה מקורית ויחד עם זאת רצויה. בואו וקראו על כמה וכמה פריטים שעשויים להיות מבוקשים מאוד. גם היולדת שלה אתם מחפשים כעת מתנה עשויה לשמוח במתנות הללו!

  • מחזיק מוצץ – המוצץ הוא פריט שימושי שעתיד ללוות את התינוק מיום יומיים לאחר הלידה ועד לגמילה ההיסטורית מהמוצץ. זו תתרחש לקראת גיל שנתיים והמהדרים ממשיכים לסחוב את המוצץ גם בגיל בוגר יותר. מוצצים לדעת כולנו נוטים להעלם. אילו המוצצים היו פריט זמין ניחא, אבל לפעמים קשה להשיג את המוצץ המדויק שהתינוק שלנו התרגל אליו והמצב – בכי רציף. כדי למנוע את הסיטואציות הללו מומלץ לחבר מחזיק מוצץ שהופך את המוצץ הזעיר והחמקני למשהו גדול יותר שלא ייעלם במהרה.
  • שמיכה – השמיכה של התינוק מלווה אותו לכל מקום. בעודו רך הוא יהיה מכוסה גם בימות הקיץ ובוודאי שבימים קרירים יותר. שמיכה אחת תשמש אותו במיטתו ואחרת בעגלה. כמובן ששמיכת העגלה תהיה מעוצבת ויפה – הרי בה הוא מטייל ברחבי השכונה…
  • חיתולים מעוצבים – רעיון נהדר למתנה זה חיתול מעוצב. אמנם חיתול הוא פריט בסיסי שכל אימא תרכוש אותו לתינוק שלה. אבל חיתול שעליו הדפסה של שם התינוק זה כבר עניין אחר. אימהות רבות תיהנינה ממחווה כזו ותשמחנה לקבל חיתולי טטרה מעוצבים.
  • מארז לידה – ניתן להפתיע יולדת עם מארז לידה מעוצב. המארז מכיל מספר פריטים מעוצבים וממותגים עם שם התינוק. כאשר היולדת מקבלת לידיה מארז היא חשה כי בחרתם עבורה מתנה מושקעת ומעוצבת והיא בוודאי תשמח בה. הפריטים שבתוך המארז יגיעו לידי שימוש ויועילו עד מאוד להרגשה הטובה. וגם מהפן הטכני – תהיה בהם תועלת בטיפול בתינוק.
  • ספר השנה הראשונה – השנה הראשונה של התינוק היא שנה רצופה בחוויות והיכרות עם עולל ונתוני אופי ייחודיים לו. כדאי להעלות את הזיכרונות ואת החוויות על הכתב ולמלא ספר שנה ראשונה מעוצב ומושקע בזיכרונות ובתמונות.

לעוד מידע ורעיונות לחצו כאן.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *