קורס מיינדפולנס

קורס מיינדפולנס

החיים שאנחנו חיים היום אינם קלים. אנחנו עסוקים בהווה התזזיתי כאשר כמעט כולנו מתקשים להתרכז בדבר אחד. המדיה, המחשבים, מכשירי הסמארטפון, כל אלו מוציאים אותנו מהקשב והריכוז ואנחנו מוצאים את עצמנו מבולבלים ועוברים מדבר לדבר. אנחנו לא באמת חיים את ההווה ולא נהנים מכל מה שהעולם מציע לנו. עם זה לומדים להתמודד בקורס מיינדפולנס.

החיים שלנו מורכבים מהרבה מאוד דברים. אנחנו מוצאים את עצמנו עוברים מדבר לדבר ברוב תזזיתיות כאשר בעקבות כך אנחנו כמעט לא חיים את ההווה ואת מה שקורה אתנו בפועל.

רוב המחשבות שעוברות לנו בראש הן דאגות וטרדות, חרטה על דברים שעשינו לא נכון, על עוגמת נפש בגלל מצבים שונים שעברו עלינו על תסכול ועוד הרבה מחשבות שעושות רק רע עם ההווה שלנו. גם המחשבות על העתיד מלוות בהרבה מאוד דאגות וטרדות כאשר גם זה לא תורם כמובן לאיכות החיים שלנו.


מתחברים להווה

כשאנחנו מתחברים להווה וחיים אותו אנחנו לכל הפחות נהנים ממה שקורה אתנו בשטח. הבעיה היא שדי קשה לעשות את זה. השיפוטיות שאנחנו שופטים בה את עמנו ואת סביבתנו, הקשיחות אשר בה אנחנו מקבלים את כל מה שאנחנו רואים סביבנו פוגמות מאוד בהנאה שלנו מהחיים.


קורס מיינדפולנס משנה את איכות החיים

כל מי שעבר את הקורס של מינדפולנס 4 יו, מעיד כי הוא הצליח לעשות תפנית של ממש שהשפיע על איכות החיים. התפנית משפיעה לאורך זמן ומובילה את האדם לחיים הרבה יותר טובים.

הוא לומד לקבל את עצמו מתוך הכלה ונינוחות. הוא בוחן את העולם במבט הרבה יותר סימפטי ואוהד וכתוצאה מכך הוא מתחיל ליהנות מחיים הרבה יותר טובים והרבה יותר מאושרים.


חיים את ההווה

את העבר אי אפשר לחיות. מה שעשינו בו, כבר עשינו. את העתיד אנחנו יכולים רק לתכנן. אך רק כשהוא יהפוך להווה נוכל להתחיל לחיות אותו. הבעיה היא שכאשר העתיד מגיע אנחנו מיד מדלגים הלאה ומתחילים לחשוב על העתיד הרחוק עוד יותר.

כך שאנחנו לא באמת נהנים מהחיים שלנו בהווה.

קורס מיינדפולנס מלמד איכות חיים מה היא. שווה להשקיע…  

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *