הדפסה על טקסטיל – שיטות נפוצות

הדפסה על טקסטיל

טקסטיל עם הדפסות משמש מגוון רחב של קבוצות כאשר הפריט המודפס מצליח לבודד קבוצה וליצור קבוצה מאוחדת ומגובשת. אנחנו מוצאים את החולצות או את הכובעים המודפסים גם בחברות עסקיות וגם בארגונים שונים, גם בחברות שיווק וגם בצוותים של בתי מלון או מסעדות. קיימות שיטות שונו לביצוע הדבר וחשוב לשים לב כי מדובר בהדפסה איכותית בשיטה מתאימה.

כדי להדפיס על טקסטיל או הדפסה על חולצות דרייפיט , נדרש ידע, נדרשים כלים מקצועיים ונדרשת גם היכרות טובה עם הציוד ועם החומרים השונים. על מנת שהתוצאה תהיה מושלמת, אי אפשר להתפשר על התאמה של ההדפסה לסוג האריג ולבגד המיועד.

נלמד על שיטות שונות המשמשות לצורכי הדפסה על טקסטיל.


הדפסה דיגיטלית

כיום מקובל מאוד להיעזר בשיטה של הדפסה דיגיטלית. מדובר בהדפסה שמתבצעת על ידי הזרקה ישירה על גבי הבגד כאשר כך מועברת הצורה או הכיתוב הרצוי ישירות מהמחשב אל הבד כפי שהוא. ממש כמו בהדפסה על דף.


דפי טרנספר

ישנה אפשרות נוספת, דיגיטלית אף היא, אשר היא עושה שימוש בלחץ חום אוטומטי. הוא מעביר את הלוגו אל מדבקה שקופה ובלחץ אוויר עוצמתי עוברת ההדפסה אל החולצה. הלחץ, יחד עם החום מעבירים את ההדפס ישירות אל סיב הבד. מה שאומר, תוצאה איכותית שלא יכולה להתקלף או לדהות.


הדפסת משי

ההדפסה הכי מוכרת והכי ישנה היא הדפסה על משי. מדובר בשיטה של הדפסה הנעשית בעזרת שבלונות או גלופות. על ידי שקפים אשר עליהם מדפיסים את הלוגו או את הציור אשר אותו רוצים להדפיס. ההדפסה מתבצעת על ידי מדפסת לייזר כאשר כל צבע למעשה מבודד בפני עצמו מתוך הלוגו ויחד כאשר כל הצבעים מודפסים יחד ישנה התוצאה של הלוגו המושלם.


ייבוש

תהליך הייבוש הוא גם כן תהליך ייחודי בפני עצמו והוא אמור להיעשות באמצעות כלים מקצועיים על מנת שהתוצאה תהיה איכותית ומושלמת.

על מנת שניתן יהיה להפיק את מלוא התועלת מהחולצה או מפריט הטקסטיל המודפס, יש לשים דגש ולבחור בדפוס שיבחר בסוג ההדפסה הכי מתאימה למטרה.

תהליך נכון יוביל לתוצאות מושלמות.

מידע נוסף ודוגמאות תוכלו למצוא באתר https://www.jacoshirts.com/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *