הכירו את האקדמיה לפסיכומטרי

האקדמיה לפסיכומטרי

הבחינה הפסיכומטרית שעדיין משמשת כלי למיון וסינון סטודנטים לתואר ראשון, הופכת עבור רבים לסיוט! וזאת משום שלא כל אחד מצליח לרדת לשורש העניין במתן מענה לשאלות אשר מופיעות בבחינה.

בנוסף, לא כל אדם ניחן בחשיבה מתמטית, יכולת תפיסה צורנית, כמו גם ידע כללי נרחב או ידיעות לשון מדויקות.

עם זאת ולמרות השינויים שחלים בתפישה הפדגוגית במשרד החינוך בנוגע לאפקטיביות הבחינה, בחינת הפסיכומטרי עדיין שרירה וקיימת, תוך שרבים מחפשים את הדרך לצלוח אותה ובכך לסלול שביל רחב אל לימודי תואר ראשון ויצירת קריירה מצליחה.

אם אתם לומדים לבחינה ומוצאים עצמכם מתקשים או זקוקים לסיוע למען קבלת ציון טוב בפסיכומטרי – חשוב שתכירו את האקדמיה לפסיכומטרי.

האקדמיה נוסדה בשנת 2003 והיא נועדה כדי להעניק מענה סטודנטים לעתיד שרוצים לצלוח את הבחינה ולקבל ציון ראוי וטוב.

שיטת הלימוד של האקדמיה מכינה את התלמידים למבחן בצורה קפדנית עם שיטות למידה פרטניות עבור כל אחת ואחד, תוך שבאמצעות פיתוח מיומנויות למידה וחשיבה – המכללה מאפשרת לרבים לקבל ציונים גבוהים ולהפיק את המרב מהיכולות ומהכישורים של כל אחת ואחד.

איך משיגים במבחן פסיכומטרי ציון גבוה? המשיכו לקרוא..

מה מציעה האקדמיה לפסיכומטרי?

מוסד לימוד זה מציע לימודים בשיעורים פרטיים ובכיתות קטנות. עוד ניתן ללמוד עם קצב לימודים מותאם אישית על פי תכנית אישית. התלמידים שירשמו לקורסי ההכנה של האקדמיה יוכל לקבל תמיכה והנחייה מהמורים און ליין תוך העצמת יכולות אישיות של כל אחת ואחד.

בין השירותים של האקדמיה לפסיכומטרי תוכלו ליהנות מאבחון פסיכומטרי ללא עלות וללא התחייבות. עוד תקבלו תכנית לימודים אישית בהתאמה לכל תלמיד על פי בחינת יכולות אישיות, לימודים און ליין באתר המספק מעקב אחר ההתקדמות ואלפי שאלות מבחינות פסיכומטרי שנועדו לתרגול והכנה.

באקדמיה תקבלו יחס אישי ופרטני עבור כל אדם שניגש לבחינה הקרובה. המדריכים מכינים סטודנטים לעתיד המקווים להתקבל למקצועות הרפואה, ההנדסה, ושאר מקצועות.  

בנוסף במקום ישנם מסלולים עבור ליקויי למידה, כמו גם מסלולים שנועדו לשפר את תוצאות בחינות קודמות. בשל כל אלה רבים פונים ללמוד במכללה לפסיכומטרי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *