הכירו את סלילוק

הכירו את סלילוק

רוב האנשים שאר חולפים על פני צינורות העשויים פח או נירוסטה הם לא ממש כאלה אשר מבינים כמה אנשים וכמה ידע עומדים מאחורי כל סוג של מערכת צינורות ספירקל למשל שנמצאת מותקנת לה ללא כל בעיה. אולם, התחום הזה של צינורות פח עבור השימוש של התעשייה הוא כזה שאר עבר הרבה מאוד שינויים עם השנים, שינויים אשר מאפשרים לכל לקוח שמבקש לבצע רכישה לקבל את המוצר המוגמר הטוב ביותר לכל סוג של מטרה.

נכון להיום, אחת מן החברות הכי בולטות בתחום זה היא כזו אשר עוסקת בתחום הזה במשך של עשרות של שנים, ומביאה מדור אל דור את הדור החדש של צינורות פלסטיק, שכבר מגיע גם עבור ענף הבנייה וענף המיזוג בצורה יעילה.

שלוש דורות של עסקי צינורות פח

אם ברגע בו חושבים על פח ישר מסיקים כי מדובר בפחחות פשוטה, הרי שהדבר נכון לראשית דרכה של משפחה שבה הדור הראשון עסק בפחחות פשוטה עם עבודה של הלמות פטיש טרם ההתקדמות של התעשייה אל משהו הרבה יותר מתקדם מבחינה טכנולוגית, דבר שאותו קל לראות עם המעבר של ניהול העסק לכל דור חדש.

ככל ששיטות הייצור של חומר כמו פח עבור צינורות פח עגולים נעשו יותר מתקדמות, כך חברת סלילוק בע"מ הפכה לבסס את עצמה בתור המקום בעל הוותק הכי גדול לצד מקצועיות שמראה מומחיות לצד שינויי הזמן.

צינורות פח למגוון של שימושים

צינורות הם דבר שבו מבצעים שימושים רבים ומגוונים בתעשייה, כאשר יש מפעלים מבצעים שימוש והתקנה של צינורות פח ונירוסטה עבור מערכות של מיזוג אוויר, כאלה שמתקינים צינורות עבור ענף הבנייה וכאלה אשר מתקינים צינורות פח ונירוסטה עבור מערכות של פינוי עשן.

המערכות השונות של הצינורות מגיעות בכל מיני אפשרויות של גודל והתאמה, כך שכל לקוח פרטי או עסקי מקבל לידיו מקצועיות ללא רבב לצד ההבנה כי מדובר בעסק משפחתי שבו יש את השילוב האידיאלי בין כוח אדם איכותי  לבין מיכון ברמה מאוד מתקדמת בטכנולוגיה הכי מתקדמת שאפשר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *