יתרונות של תוספי תזונה

תוספי תזונה

באופן עקרוני אמורה התזונה שלנו לכלול את כל אבות המזון. אנחנו אמורים לקבל מהאוכל שאנחנו אוכלים את כל הוויטמינים ואת כל המינרלים ואבני הבניין שהגוף שלנו צריך. הבעיה היא שאנחנו לא תמיד אוכלים את מה שהגוף שלנו רוצה וזקוק לו וגם כשאנחנו כן איכשהו מקפידים על זה, עדיין אין לנו את כל מה שאנחנו אמורים לקבל מהמזון. כי כיום הכול מתועש, העופות והבשרים הם לא מה שהיו בגלל כל הזריקות שהם מקבלים, הפירות והירקות גם הם רחוקים מלהיות טבעיים וטהורים כפי שהם אמורים להיות בגלל כל הכימיקלים והריסוסים המעורבים בגידול שלהם. 

בדיוק זו הסיבה אשר מחייבת את כל מי שרוצה ליהנות מבריאות טובה, לצרוך גם כן תוספי תזונה שישלימו את כל החסרים.


היתרונות של תוספי התזונה

כיום קיימת מודעות גבוהה במיוחד לנושא של נטילת תוספי תזונה. בדיוק מהסיבה הזו שכתבנו לעיל. היות וקשה מאוד היום להגיע לתזונה מאוזנת ללא אותם תוספי תזונה.

אך מלבד ההשלמה התזונתית יש לתוספי התזונה יתרונות נוספים כפי שנמנה להלן.

כמות שאי אפשר לקבל ממזון רגיל – תוספי התזונה מכילים מינונים מרוכזים שאין למעשה דרך להגיע אליהם באמצעות צריכה רגילה של מזון. כך לדוגמא, ריכוז של אומגה 3 או אפילו של ויטמין C או של סידן בכמות הדרושה באמת לגוף האדם הן בזמן רגיל ובמיוחד במצבים של חולי, הם משהו שכמעט בלתי אפשרי להגיע אליהם באמצעות צריכה רגילה של מזון כפי שהוא בטבע. תוספי התזונה מועילים מאוד בזמנים בהם אנחנו רוצים לקבל מינון מרוכז וגבוה של אותם תוספים.

סרבני אכילה או בררנים – ילדים קטנים לעיתים מסרבים לגעת במוצרי מזון מסוימים. כך גם מבוגרים רבים שמתנזרים ממוצרי מזון שונים בגלל סיבות שונות. האפשרות להשלים את אותם החסרים באמצעות תוספי מזון היא אפשרות מעולה עבורם. כך הם לא חייבים לאכול את אותו מזון שקשה להם לאכול ממנו אך הגוף שלהם אינו ניזוק בשל החוסר שנוצר.

ספיגה טובהתוספי תזונה של חברות איכותיות מבטיחות ספיגה טובה במיוחד כך שהגוף יקבל אפילו יותר ממוצרים מן הטבע.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *