גאדג'טים מדליקים שאתם חייבים למתג!

גאדג'טים ממותגים

די קשה למצוא היום מתנה שתפתיע ותשמח באמת את מקבל המתנה. כולנו קונים היום את כל מה שאנחנו צריכים או רוצים. כמעט ואין מי שנמנע מלרכוש חפץ שנחוץ לו רק בגלל שאין לו כרגע עליו את המזומנים לשלם על החפץ. היד קלה מאוד על כרטיס האשראי ואנחנו קונים מכל הבא ליד. זה מה שלמעשה יוצר את הבעיה ואת הקושי למצוא את המתנה המתאימה כאשר אנחנו רוצים לצ'פר או לייקר מישהו.


המתנות של היום

המתנות ומוצרי פרסום של היום הם בעלי אופי שונה לחלוטין מהמתנות שהיו בעבר. אם בעבר יכולנו להעניק כלי בית או פריטים שימושיים שונים הרי שכיום המתנות נמצאות לגמרי במקום אחר.

היום מוצאים את עצמם אנשים שרוצים לתת מתנה, אם זה לרגל יום נישואין, לכבוד החגים, מעסיק שרוצה לצ'פר את העובדים שלו וכדומה, נותנים תווי שי. במקום לשבור את הראש איזו מתנה לבחור ומה לתת הם פשוט מעבירים את הדילמה ואת ההתלבטות למקבל המתנה עצמו הוא יקבל את תווי הקנייה וירכוש לעצמו את מה שהוא באמת רוצה או צריך.


גאדג'טים ממותגים – מתנה שכל אחד ישמח לקבל

אך מי שלא רוצה לתת תו קנייה, הוא לא רוצה לתת זיכוי למתנה, נראה לו – ובצדק – כי מדובר במתנה שהיא יותר מידי סינטטית, יכול לבחור מתנה אופנתית שתצליח לשמח כל אחד. מדובר בגאדג'טים שונים שכיום כולם צריכים.

אפשר לשדרג את אותם הגאדג'טים ולהפוך אותם למתנה מיוחדת ומדהימה עוד יותר כמו דיסק און קי ממותג . עושים זאת באמצעות מיתוג. כאשר המתנה מקבלת מיתוג עם הקדשה אישית הנושאת אמירה מסוימת, היא הופכת להיות מתנה הרבה יותר מיוחדת ומשודרגת. אין מי שלא ישמח לקבל מתנה שכזו.


קונים מתנה שווה!

אז אם החלטתם לשמח את יקיריכם במתנה, רוצים להעניק משהו לצוות העובדים לרגל החג הקרב ובוא או שבא לכם לקנות לעצמכם משהו נחמד, לכו על גאדג'טים ממותגים.

אלו הופכים כל מתנה לייחודית ומיוחדת במינה.


איזה גאדג'טים כדאי למתג?

כשאנחנו מדברים על מתנות מן הסוג הזה, אנחנו מדברים לדוגמא על אוזניות מיודות לסמארטפון, מחזיק לסמארטפון, עט מגע דיגיטלי, פד לעכבר ועוד שלל מתנות מהסוג הזה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *