סים בינלאומי עם World8

סים בינלאומי עם World8

אם אתם מתכננים נסיעה לחו"ל, אתם בוודאי מחפשים את הדרך הקלה והזולה ביותר לתקשר עם הארץ, לגלוש באינטרנט ולשלוח הודעות. בשל צורך זה, בוודאי תחפשו כרטיס סים מוזל וחבילת גלישה ושיחות מוזלות.

ואכן כיום, כאשר ישנו היצע גבוה של חבילות תקשורת לחו"ל, בזמן שרבות חברות התקשורת אשר מוזילות מחירים ומתחרות אחת עם השנייה על תשומת לב הלקוח.

אחת החברות אשר משכה את תשומת ליבנו לאחרונה היא חברת world8 הבריטית המציעה כרטיס סים בעלות של 50 שקלים בלבד, אותו ניתן לרכוש ב 700 סניפי דואר בישראל.

מה צריך לדעת על world8 ?

חברת זאת אשר הגיעה אלינו מאנגליה, מקנה ללקוחות שלה 'מחירי רצפה' בבחירת חבילת אינטרנט באתרה https://world8.co.il. החברה מאפשרת גלישה במגוון רחב של ארצות באירופה וארצות הברית כמו גם שאר יעדים בעולם, בזמן שמלבד רכישת כרטיס סים מוזל: ניתן ליהנות מחבילות שיחות, הודעות וגלישה מוזלות במיוחד.

בכך מחירי החבילות נעים על מחירים של 1.5 לדקת שיחה מארה"ב ושיחות לארץ ממגוון ארצות באירופה, וזאת בקניית 100 דקות שיחה או 250 דקות. את כרטיס הסים המוזל ניתן לרכוש כמעט כל עיר, תוך שהחברה מציעה רכישת כרטיס SIM מוזל באמצעותו ניתן לגלוש בנייד, לשוחח ולשלוח הודעות לתקופה של 30 ימים.

מדוע דווקא world8?

world8 הבריטית מספקת לנוסעים לחו"ל שקט נפשי, וזאת באמצעות חיבור רצוף מאובטח לרשתות הסלולר, במחירים טובים המקנים חבילה פעילה מרגע הנחיתה ובמשך כל זמן השהייה בחו”ל. בכך רבים נהנים משמירת התכנים הנייד וממספר סלולר שאינו משתנה.

כדי להשתמש בשירות, כל מה שיש לעשות הוא להכניס את כרטיס ה SIM לנייד ולחייג מכל מדינה בקלות לישראל. בכך אפשר לגלוש באופן בטוח באינטרנט, לקיים שיחות בקלות לשלוח הודעות וואסט אפ, ולנהל חיי חברה, משפחה או את המשימות מהעבודה בקלות מן הנייד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *