נוטריון לרוסית – אתם באמת זקוקים לו

נוטריון לרוסית

אנחנו יודעים שהעליה לארץ מרוסיה היא העליה הגדולה מהגוונת של העולים שהגיעו לישראל, לאו דווקא מרוסיה אלא מכל מיני ארצות שונות בהן השפה הרוסית מדוברת. זאת הסיבה שהעולים הללו זקוקים לשירותיו של עורך דין המוסמך לשמש כעורך דין נוטריון לרוסית והוא מוסמך לשמש כעורך דין נוטריון היות ועבר בהצלחה את המבחן של לשכת עורכי הדין ומשרד המשפטים, כל זאת בתנאי שיש לו 10 שנות וותק והוא זכאי לגשת למבחן.

ישנם המון אנשים שזקוקים לשירותיו של עורך דין המוסמך לשמש כעורך דין נוטריון לרוסית ולמעשה פונים במקביל למתרגמים מקצועיים על מנת לבצע תהליך של תרגום מרוסית לעברית ולהיפך. רק לא כולם יודעים שעורך דין המוסמך לשמש גם כנוטריון יכול לבצע תהליך של  תרגום במקביל לפעולות האחרות המתבצעות בתפקיד זה וכדאי לזכור זאת על מנת לחסוך את הפניה לעוד גורם מקצועי ללא קשר לטיפול נוטריוני.

עורך דין שמבצע אישור מהסוג הזה הוא עורך דין שהוסמך לשמש כעורך דין נוטריוני עבור מקרים ספציפיים שמתאימים לכך. על מנת לשמש כעורך דין נוטריון לרוסית צריכה להיות לו היכולת המתאימה לאימות, ניסוח ותרגום מסמכים שנדרשים לצורך הצגתם בבית המשפט וזאת כדי שיהיו קבילים וכך לא תיווצר סוגייה של זימון עד נוסף לאימות תוכן המסמכים.

כך תזהו עורך דין נוטריון מוסמך

עורך דין בעל וותק של מעל 10 שנים זכאי באופן אוטומטי להבחן במבחנים מטעם לשכת עורכי הדין ומשרד המשפטים. אם סיים את המבחן בהצלחה יקבל זכאות לשמש כעורך דין נוטריון ובעל הזכות לתרגם, לאשר ולאמת מסמכים שנדרשים באופן ספציפי עבור התנהלות בירוקרטית בישראל.

למה אנחנו זקוקים לנוטריון לרוסית?

המסמכים שאנחנו מחויבים להציג בתרגום, אימות ואישור הם מסמכים הדורשים שירות של עורך דין שמוסמך לשמש גם כעורך דין נוטריון לרוסית וכדי להגיע לכך עליו לבצע הליך שרק עורך דין שיש לו וותק של מעל לעשר שנים יכול לבצע. דרישה עבור שירות של עורך דין נוטריוני מגיעה לרוב מעולים חדשים וקשורה לחיזוק של תביעת ביטוח לאומי או מסמכים נוספים שנדרשים לטפל בהם ועליהם חלה בירוקרטיה לא פשוטה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *