גני אירועים בחדרה- הפנינה של השרון

גני אירועים בחדרה

ישראל היא מדינה קטנה אך היא מציעה שלל נופים ואתרי טבע קסומים וייחודיים. היתרון הוא שניתן למצוא פינות חמד עם נופים קסומים ממש במרחק נסיעה קצרה מהבית. כך למשל תכנון אירוע משפחתי כמו חתונה או בר מצווה וגם תכנון אירוע חברה עשויים להתרחש בפנינת השרון- העיר חדרה. חדרה שממוקמת מרחק נסיעה קצרה מתל אביב ומרחק דומה מחיפה נמצא במקום מושלם מבחינת נגישות.

אווירה רבותי אווירה

מלבד הנוחות שבהגעה לעיר כמו חדרה, האזור כולו נהנה ממרחבים, אוויר נקי ואווירה קסומה. גני אירועים בחדרה והסביבה ממוקמים בינות פרדסים ויישובים ציוריים, ליד הקיבוצים ובסמיכות ליישובי עמק חפר. זה מעניק לכל אירוע שתקיימו בגנים אלו משמעות נוספת, רובד נוסף של אווירה ייחודית ושל מקום בעל אופי.

בבואנו לבחור מבין שלל האופציות של גני אירועים בחדרה וסביבתה כדאי לקחת בחשבון כמה גורמים. ראשית מה סוג האירוע- אירוע חברה שונה במהותו מאירוע משפחתי ולכן יש לתת את הדעת לאילו שירותים נזדקק. ישנם גני אירועים גדולים לעומת קטנים ואינטימיים יותר וגם את זה כדאי לקחת בחשבון. אירוע רב משתתפים ידרוש מרחב גדול שיאפשר לכולם להרגיש בנוח ואירוע מצומצם יסתפק במרחב קטן ואינטימי. מומלץ להימנע מבחירה באולם גדול מידי מפני שזה ישפיע על העלויות וגם ייצור תחושה של ריק.

איזה גן תבחרו?

בשנים האחרונות יותר ויותר גני אירועים בחדרה והאזור מציעים לאורחים אופציות רבות באפיון האירוע. גן עם בריכה וכרי דשא גדולים למשל הוא אופציה מצוינת לימי הקיץ, אולם כאן חשוב לקחת בחשבון אפשרות של שרב קיצוני, ולכן מקום שמציע גם אופציה לחלל מקורה היא מצוינת.

בחירת גן האירועים המתאים צריכה לקחת בחשבון גם את סל השירותים שהמקום מציע. ישנם מקומות שמציעים חבילת שירותים כוללת עם קייטרינג, צלם ותקליטן, אחרים מציעים רק קייטרינג ויש מקומות שמציעים את האולם בלבד. הבחירה תשפיע לא רק על התקציב, לפי כלל הברזל שריכוז השירותים במקום אחד יוזיל עלויות אלא גם על כמוטת הספקים שתצטרכו לתאם ולעבוד מולם. יש מי שיעדיפו לרכז הכל במקום אחד ולנהל הכל דרך מנהל האירוע ואחרים יעדיפו לבחור כל ספק בנפרד ולהתנהל מולו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *