מתי כדאי לפנות לעורך דין תעבורה?

עורך דין תעבורה

הרבה פעמים אנשים נוטים לחשוב שאם הם מתמודדים עם בעיות תעבורה כמו רשיון שנפסל או בעיות אחרות, הרי שאין שום סיבה לשכור עורך דין. הרי מדובר במשהו הרבה יותר בסיסי, הרבה יותר פשוט, משהו קליל שלא דורש התעסקות רבה והוצאות גדולות. זה לא דומה למשפט רגיל.

ובכן, זה לא מדויק ולא נהוג לחשוב כך. גם במקרה ואנחנו עומדים למשפט בענייני תעבורה, הרי יהיה נכון מצידנו להיעזר בעורך דין שמתמחה בדיני תעבורה, מישהו שיוכל להגן עלינו ולייצג את הטיעונים שלנו בבית משפט בצורה נכונה.

לפני שנסביר מדוע חשוב שנעשה זאת, אנחנו צריכים להבין את ההשלכות שיכולות להיות למשפט תעבורה בכל מקרה, בכל סיטואציה. ראשית, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו בקלות רבה מתמודדים עם מצב בו הרישיון שלנו נלקח מאיתנו. במצב כזה, אנחנו לא נוכל לנהוג. אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו בסיטואציה הזאת. שנית, אנחנו עלולים למצוא במצב בו יש למשפט ולהחלטה של השופט, השלכות על החיים שלנו בהיבטים שונים, הן בהיבטים כלכליים, הן בהיבטים של תעסוקתיים והן בהיבטים אחרים.


אז מתי נפנה לעורך דין לענייני תעבורה?

אפשר לחלק את זה לכמה שלבים, ולפיהם לקבוע מתי נכון לפנות אל עורך דין לענייני תעבורה. למשל, ברגע שמשטרה עוצרת אותנו כתוצאה מעבירת תנועה, עלינו לפנות אל עורך דין שיבוא ויטפל בעניינו וייצג אותנו מול המשפט או מול השופט, במידה ואנחנו נמצאים במצב בו עלינו לעמוד מולו.

ייתכן מאוד ואנחנו נידרש לשירותיו אם נרצה ונוכל להגיע לעסקה לפני המשפט, מוטב לנו לפנות אל עורך דין על מנת שייצג אותנו על סמך הניסיון שעומד לרשותו ועל סמך המקרה שלנו.

כמובן שאנחנו נפנה אל עורך דין במקרה ועניינו מגיע לבית משפט ואנחנו צריכים שהוא ייצג אותנו, מצב בו הוא יצטרך להציג את המקרה שלנו ולהפריך את טענות המשטרה או להבדיל, לנסות לצמצם כמה שניתן את העונש שנקבל.

לפני סיום נדגיש, מוטב תמיד להיעזר באיש מקצוע כמו שניתן למצוא באתר https://traflaw.co.il/ ולא לנסות לייצג את עצמנו לבד, אם אין לנו את הידע והיכולות לכך.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *