איך לנהל ישיבה עסקית לעובדים שלך

השכרת חדרי ישיבות

כיצד לנהל ישיבות צוות, כך שתוכל לקיים אותן בתדירות גבוהה ובצורה טובה במיוחד? ניהול הישיבות בחברה או בארגון, הן בחברות קטנות והן בחברות בגדולות חשובות מאוד, בישיבות העובדים יכולים לעלות רעיונות מהפכניים שיעשו פלאים בחברה ויביאו אותה לגבהים חדשים.


טיפים לקיום ישיבות עובדים בצורה הטובה ביותר:

  • ייחדו את הישיבה, בחרו במקום מיוחד שנותן שירות של השכרת חדרי ישיבות שיוציא את העובדים מהשגרה .
  • העצמה של העובדים– בקשו מאחד העובדים שלכם להיות מוביל הישיבה ולהיות מסמר הערב של הישיבה. בכך עם הטלת האחריות ירגיש שסומכים עליו ובכך ירגיש מוערך.
  • שימו את הניידים בצד וגם את שאר המכשירים האלקטרוניים – קריאה ומענה להודעות בנייד או במחשב הנייד מסיתה את תשומת ליבם מנושא הישיבה ומפחיתה את היעילות שלה.
  • דוגמה אישית –היו הדוגמה האישית בעבור עובדיכם על מנת להראות להם את הדרך בה אתם מצפים מהם להתנהג בישיבה, בצורה רצינית, אחראית וברורה.
  • מעקב אחר הישיבות החוזרות- מנו בפני העובדים את כלל הישיבות שבנושא הישיבה, הציגו התפתחות ותהליך.


שינוי אווירה

 שינוי אווירה הוא בדיוק מה שאתם צריכים. אם אתם מתכננים ישיבה חשובה במיוחד, וועידה עסקית או כנס,  ייחדו אותו על מנת שיהיה אפקטיבי. מפגש עסקי "מחוץ לקופסה" ומחוץ לקירות המשרד הרגיל שלכם, שישלב חידוש וכיף עם בילוי נעים בצוותא, נוף מטורף ואף חוויה קולינרית נעימה לחיך.

ישיבה מחוץ לקופסה של מקבלי ההחלטות בארגון תסייע לפתור בעיות עסקיות ביעילות ותוך שימוש במשאבים העומדים לרשותכם, לבצע תכנון וחשיבה קדימה גם בתקופות בהן הארגון פעיל ועסוק, ולדייק את התנהלות הארגון לטובת המטרות קצרות וארוכות הטווח שקבעתם.


האווירה בתוך חדרי הישיבות שלנו

חדרי ישיבות מושקעים ומעוצבים כמו מתחם לאירועים ג'וב אנד ג'וי , עם לוחות מחיקים, מקרן, ועוד אביזרים שונים.

אפשרויות הישיבה מגוונות ואפילו ייחודיות. חדר הישיבות הגדול עצמו מעוצב בצורה של סטודיו, שמאפשר חשיבה יצירתית ויציאה מחוץ לקופסא, ולעבור יום חוויתי שלגמרי הופך את הראש.


האווירה מחוץ לחדרי הישיבות שלנו

בחוץ מחכות לכן פינות ישיבה וחשיבה אלטרנטיביות, שלעתים בזרימה של היום, הופכות להיות למקום המרכזי בו קורים דברים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *