לגבש את העובדים בעזרת סדנאות אלכוהול

סדנאות אלכוהול

אתם מנהלים חברה כבר כמה שנים טובות ומרגישים שמיציתם את כל סוגי הגיבוש האפשריים? הגיע הזמן לחשוב לכיוון אחר. אחת מההפעלות היותר מהנות ומרתקות שניתן להזמין היא סדנת אלכוהול. לא, אל תיבהלו, לא מדובר בערב עם מרצה משעמם שיסביר לכם אין מיישנים יין בחבית, אלא ערב שכולו טעימות, סיפורים מעניינים ובגדול  פעילויות מהנות שיכולות להתאים מאוד לגיבוש כל הגילאים. כך שבין אם מדובר בעובדים צעירים או מבוגרים, אפשר להתאים לכולם סדנה מהנה שתעביר להם את הזמן בכיף ולא תגרום להם להרגיש כאילו הם מגיעים לאירוע על מנת לצאת מידי חובה. להלן כמה דברים שכדאי לדעת לפני שבוחרים סדנה.

מה הטעם של העובדים שלכם?

סדנאות גיבוש לעובדים צריכות להתבסס על מכנה משותף כמה שיותר רחב. אף פעם אי אפשר לרצות את כולם בפעילות שאתם מארגנים אבל אפשר להשתדל לרצות את הרוב. לא יודעים האם כדאי להזמין סדנת וויסקי, סדנת בירה או ערב קוקטיילים? פשוט תעשו סקר פנימי. תשלחו מייל הכולל הודעה על כך שאתם חושבים על סדנת אלכוהול לפעילות גיבוש ובו תבקשו מהעובדים שלכם להסביר איזה משקאות אלכוהוליים הם אוהבים ואיזה ממש לא. מסתמנת מגמה מסוימת לכיוון כלשהו כמו יין, ויסקי או בירה? הזמינו את הסדנה שמתאימה לרוב. לא הצלחתם לאתר מגמה מסוימת? לא נורא –  גם לכך יש פתרון. הזמינו סדנת כללית בנושא.

סדנאות אלכוהולמשך הסדנה

במקרים רבים, כאשר מארגנים ערב גיבוש לעובדים, מזמינים כמה סדנאות. יחד עם זאת, לא תמיד לוקחים בחשבון כמה זמן היא נמשכת ואיזה סדנה עדיף להכניס ללוז לפני או אחרי פעילות מסוימת. סדנאות של 3 שעות זהו פתרון גרוע לערב שמורכב מיותר מאשר סדנה אחת. לכן חשוב לתאם בין עורכי הסדנאות ולבחור סדנאות מקוצרות במידת הצורך.

יש לבחור לא רק סדנה אלא גם את המפעיל

כאשר אתם בוחרים סדנת אלכוהול חשוב שלא לעשות זאת ע"י רכישה עיוורת. כלומר הזמנה מבלי לדעת כמה שיותר על המפעיל. צפו בסרטונים, קראו את האני מאמין שלו, תקראו ביקורות ותבדקו האם מדובר באישיות מעניינת או סתם מרצה מרדים. זהו אחד הדברים החשובים ביותר להצלחת האירוע.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *