טיפים לזהות מורה פרטי טוב באנגלית

מורה פרטי באנגלית

הורים רבים מקדישים זמן בכל יום עבור ילדיהם בתחום הלימודים. כולנו זוכרים כי גם אנחנו היינו צריכים לשבת בכל יום עם ההורים כאשר היינו קטנים, ולעשות את שיעורי הבית כאשר הם בודקים אותם לאחר מכן כמו שיעורים פרטיים. כעת כשאנחנו הורים בעצמנו, או מבינים את החשיבות של הקדשת הזמן לכל ילד בנוגע ללימודיו בבית הספר.

הרי אנו לא באמת יודעים מה ילדנו עובר בכל יום בבית הספר, אלא רק על סמך סיפוריו או פגישות חצי שנתיות עם המורים שלו. אך המידע הזה לא נותן לנו בעצם תמונת מצב ברורה על הבנתו הכללית של חומר הלימוד. לכן באמצעות ישיבה משותפת כמה שעות עם הילד בזמן שיעורי הבית שלו, אנו יכולים לראות האם הוא מבין את החומר הנלמד או מתקשה.

לרוב ניתן למצוא קושי בהבנת החומר הנלמד אצל ילד שלומד אנגלית. מכיוון שמדובר בשפה אחרת ושונה מהשפה המדוברת אליה הוא רגיל, קשיי ההבנה הם גדולים יותר ממקצועות אחרים. במידה והוא מתקשה מאוד וחסר לו הידע הבסיסי ביותר של התחום, מומלץ להיעזר במורה פרטי שמעביר שיעורים פרטיים באנגלית.

כיצד בוחרים מורה פרטי באנגלית

  • ניסיון וותק  – העדיפו לבחור מורה פרטי על פי הוותק והניסיון שיש לו בתחום ההוראה והלימוד הפרטי. למורים פרטיים יש טכניקות שונות ללימוד שמתאים במיוחד ללימודים פרטניים, כך שככל שהמורה הפרטי וותיק ומנוסה יותר כך שיטות הלימוד שלו יהיו טובות ויעילות יותר.
  • רקע מקצועי – מומלץ לבחור מורה פרטי שיש לו רקע מקצועי בתחום האנגלית. לדוגמה, מומלץ לבחור מורים פרטיים באנגלית כאלו שהיו בעברם מורים לאנגלית בבית הספר. כך תוכלו להיות בטוחים שהודות לניסיון המקצועי שיש למורה בתחום ההוראה באנגלית, כך הוא יצליח ללמד את ילדכם את החומר הנלמד בצורה טובה ביותר.
  • חוות דעת – כמו בכל שירות שנעזרים בו, גם בבחירת מורה פרטי לאנגלית מומלץ להיעזר בחוות דעת של הורים אחרים שנעזרו בשירותי המורה הפרטי. ככל החוות הדעת רבות וחיוביות יותר, כך הסיכויים גדולים כי מדובר במורה מקצועי איכותי שיוכל לסייע לילדכם.

חשיבות ידיעת השפה אנגלית

מכיוון שהשפה האנגלית היא שפה בינלאומית המשמשת אנשים בכל רחבי העולם, חשוב שגם ילדכם ילמד את השפה האנגלית כבר מגיל קטן. דבר שיכול לעזור לו מאוד כאשר הוא יגדל, אם מבחינת קריירה ואם מבחינה כללית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *