הסבה מקצועית ליועצת שינה

הסבה מקצועית ליועצת שינה

הסבה מקצועית היא ביטוי שלא מעט אנשים ונשים מעניקים לו משמעות גדולה, בייחוד בשלבים מאוחרים של החיים, כשהעבודה כבר הפכה לשוחקת ומתישה. אחת האפשרויות הייחודיות ביותר להסבה מקצועית, טמונה בלימודי ההורות ובדגש על ייעוץ שינה. למרות שזהו לא מקצוע מגדרי, עדיין נשים מהוות רוב ועל כן המאמר ייכתב בלשון נקבה, אך הוא רלוונטי לשני המינים.

אם מאסתן בעבודה השוחקת, ואתן רוצות למצוא ייעוד חדש בחיים וללמוד מקצוע עשיר בסיפוק אישי ובלמידה – ייעוץ שינה הוא הפתרון האידיאלי בעבורכן. סקרניות? ובכן, ריכזנו את מלוא המידע החיוני.

קורס ייעוץ שינה

כיום, יש לא מעט קורסים לייעוץ שינה, כשבאמצעות הלימודים הללו ניתן להפוך ליועצת שינה מומחית, ולעסוק בתחום באופן עצמאי או דרך חברה ייעודית. הקורסים הללו פותחו בשל צורך שהולך וגדל בקרב משפחות רבות, שמתמודדות עם קשיי שינה בקרב ילדים על בסיס יום יומי. הקורס יאפשר לכן ללמוד את עולם השינה לעומק, ולסייע לאלפי משפחות, להעניק להן כלים נחוצים ולתרום לאיכות חייהן. במהלך הקורס תלמדו כיצד לאבחן את בעיות השינה של הפעוטות, איך לבנות תכנית עבודה מסודרת עם מטרות ברות השגה, וכיצד ללוות את ההורים עד להשגת המטרה הנכספת.

שיטת לילה טוב

בין שלל הקורסים שקיימים כיום נרצה לעצור ולציין לטובה את שיטת לילה טוב שפותחה על ידי גנית פרג. במרכז השיטה עומדת טובתו של הילד, כשהעיקרון הוא ברור: לתת מענה תמידי לבכי של התינוק. שיטת לילה טוב נלמדת אף היא בקורס לייעוץ שינה, כשהלימודים מתקיימים במרכז "לילה טוב" השוכן בהוד השרון. למעשה, מדובר בשיטה מאוד מוצלחת, ועל כן אם אתן מעוניינות ללמוד את התחום, מוטב לברר על אודותיו ולבדוק את מועדי הקורס הקרובים.

יועצת שינה

הסבה מקצועית – יתרונות רבים לה

יש לא מעט יתרונות להסבה המקצועית, ולא רק בשל העובדה שהיא מאפשרת לאנשים רבים ללמוד מקצוע חדש ולשנות את הכיוון המקצועי שלהם, אלא כי מדובר בשלב מרענן בחיים, שיכול לפתוח הזדמנויות עסקיות חדשות, ולשבור את השגרה המשעממת.

אם תהיתן מדוע דווקא ייעוץ שינה מהווה הסבה מקצועית אידיאלית, וודאי תשמחו לדעת שמדובר במקצוע שמעניק סיפוק רב, ולו בשל הסיוע והייעוץ למשפחות רבות שזקוקות לעזרה. כמו כן, העבודה אינה שוחקת, ואתן יכולות לקבוע את מועדי הפגישות עם ההורים בעצמכן, לסדר את לוח הזמנים ואת שעות העבודה כפי שנוח לכן. כמו כן, מדובר בתחום מעניין ומרתק במיוחד, והוא יאפשר לכם להרחיב אופקים ולהעשיר את הידע באופן ניכר.

אם אתן מעוניינות לגוון את השגרה ולפצוח בתהליך חדש בחיים, מוטב לשקול לחיוב הסבה מקצועית בתחום ייעוץ השינה. אין ספק שמדובר בתחום ייחודי, מעניין ומספק, ובעל ביקוש בקרב לא מעט משפחות עם ילדים. בררו אודות הקורסים השונים, כשכדאי לקחת בחשבון את קורסי השינה בשיטת לילה טוב.

בהצלחה!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *