למי פונים כדי לעשות חור באוזן?

חור באוזן

החלטת לנקב את האוזן של הילדה ולעטר אותן בזוג עגילים? כמה טוב! היא בוודאי נרגשת וגם את שמחה בשמחתה. כעת את רק רוצה לברר אל מי פונים כדי לבצע את החור.

חנויות מקצועיות לתכשיטים

חשוב לדעת כי יש חנויות תכשיטים או מתנות אשר בהן מוצע גם שירות של ניקוב חורים באוזניים. שימי לב שיש שיטות שונות לניקוב חורים באוזניים. יש את השיטה הישנה בה מבצעים את החור באמצעות אקדח, ויש שיטות חדשניות יותר בהן נועצים את העגיל בשיטה אמריקאית עם מכשיר מיוחד לניקוב חורים באוזניים. חשוב מאוד לברר על השיטה המומלצת והטובה ולפנות לחנות המתאימה בה מבצעים את ניקוב החורים בשיטה זו.

המלצות על הפעולה

יש לזכור כי פעולת ניקוב החורים היא פעולה רגישה שכרוכה לא פעם בכאב. ולכן חשוב מאוד לבחור חנות בה מבצעים את החורים בעדינות מקסימלית. כמו כן לשם מניעת כאב מומלץ למרוח משחה מאלחשת על תנוך האוזן לפני הניקוב. לרוב ימרחו את המשחה בחנות ואין צורך להצטייד במשחה מאלחשת. כדאי לברר ולשמוע על הניסיון של מי שעומד לבצע את החורים ולהיות בטוחים שלא נפלתם על ממלא מקום שעומד להתנסות היום לראשונה בחייו אל תנוכי אוזניה של בתכם…

השיטה, החברה והפעולה

יש שיטות שונות וחברות אשר מספקות עגילים מיוחדים לשם ביצוע חורים באוזניים (זה הזמן להכיר את ולורו Valoro). כדאי לשמוע מחברות או מכרות שבצעו חורים לילדתן על השיטה המומלצת והטובה. בקשו לשמוע האם הילדה בכתה או התנגדה לבצע את החור השני באזנה. כך תוכלו ללמוד איזו שיטה מומלצת וגורמת לכאב מינימלי.

הילדה שלכם והעגילים

האם הילדה שלכם היא זו שבקשה את העגילים? או שזו החלטה שלך? חשוב מאוד לשמוע מה בפי הנערה ולוודא כי היא מעוניינת בכך. שכן מדובר על פעולה שיש בה מן הכאב. כמו כן האוזן תדרוש טיפול בתקופה הראשונה ויש גם סיכונים שונים כמו אינפקציות ודלקות. לכן חשוב להחליט בצורה אחראית ושקולה ולשמוע האם הילדה שלכם אכן מעוניינת בכך. לרוב הילדות ממש כמהות לחורר את האוזן ולענוד סוף סוף עגילים לאזניהן!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *