איזה קורקינט חשמלי מומלץ

קורקינט חשמלי מומלץ

אם עדיין אין לכם קורקינט חשמלי, בטח עבר לכם בראש לא פעם כי אולי הגיע הזמן לרכוש לעצמכם אחד כזה.  הבעיה מתחילה דווקא כאשר אנחנו יוצאים לברר ולבדוק את האפשרויות השונות. אנחנו מגלים כי ישנן הרבה מאוד אפשרויות ומבחר הקורקינטים הקיים בשוק הינו מבלבל במיוחד. אז איך בוחרים את הקורקינט החשמלי הנבחר?

  • גובה הכידון – חייב להתאים לרוכב.
  • מזלג יחיד או כפול – המזלג הינו אחראי על שיווי המשקל של האדם הרוכב על הקורקינט. בעת בלימה נע קדימה כל משקלו של הרוכב והמזלג הוא זה שאמור להציע את נקודת האחיזה האיתנה, על מנת למנוע נפילה.

כאן יש לשקול את היתרונות מול החסרונות של שתי האפשרויות. מזלג בודד הוא מזלג שנותן בהחלט מענה במקרים סטנדרטיים והוא בהחלט עשוי להיות מספק.

מנגד, המזלג הכפול הינו מסיבי וכבד והוא הופך את משקלו הקל של הקורקינט לחפץ מורכב וכבד. גם במצב מקופל הקורקינט יהיה מסורבל וגדול יותר.

עבור אנשים כבדי משקל או כאלה שעושים שימוש אגרסיבי בכידון תוך כדי שהם מפעילים לחץ רב על הכידון, מומלץ כי יבחרו במזלג כפול שיציע ביטחון גבוה יותר.

  • קוטר הגלגלים – קיימים קורקינטים עם גלגלים בגדלים שונים כמו שקיים טרקטורון לילדים בכל מיני סוגים. יש את אלו הקטנים ויש את הגלגלים שהם בעלי קוטר של 8 עד 12 אינץ'. חשוב לבחור את הגלגלים הנכונים בהתאם לשימוש הצפוי. הגלגלים הגדולים מסייעים בנסיעה חלקה תוך התגברות קלילה על מכשולים. חוויית הנסיעה תהיה נעימה הרבה יותר כאשר הגלגלים הם האחראיים לכך. ישנה אפשרות לרכוש גם גלגלי שטח שיעניקו תנאי רכיבה הכי טובים.
  • יש לשים לב למערכת החשמלית ולבדוק

וואט – שזה הספק המערכת.

וולט – מתח העבודה של המערכת.

אמפר –  הקיבולת של הסוללה.

  • זמן טעינה – חשוב להתייחס לזמן הטעינה על מנת שלא נמצא את עצמנו ממתינים שעות ארוכות מאוד עד לטעינה מושלמת.
  • בלימה ומניעת זעזועים – חשוב לשים לב לשני הפרמטרים הללו על מנת שניתן יהיה לוודא ולהיות בטוחים כי הקורקינט יבטיח חווית נסיעה בטוחה.

בוחרים את הקורקינט בהתאם לפרמטרים הנ"ל ונהנים מכלי רכב נוח, איכותי, קומפקטי ומושלם!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *