רעיונות מקוריים למתנה לדירה החדשה

מתנה לדירה החדשה

חברים טובים שלכם עברו דירה? בני משפחה רכשו דירה חדשה? קודם כל, בשעה טובה! אין כמו מעבר דירה, כדי להרגיש תחושות של התחדשות והתרגשות. מדובר על התחלה חדשה, שכנים חדשים ואווירה שונה לחלוטין. לכן נהוג בדרך כלל, להעניק מתנה קטנה לרגל המעבר לדירה החדשה. חשוב כמובן להתאים את המתנה הן לדירה והן למי שגר בה, היות ואין שום צורך לרכוש מתנה רק בשביל לסמן וי. חשוב להתחשב בטעם האישי של הדיירים, לקחת בחשבון את מגבלות המקום ולהגיע למתנה הטובה והמתאימה ביותר עבור האירוע.

רעיונות למתנה מיוחדת לכבוד המעבר לדירה החדשה

ניתן למעשה למצוא כמות עצומה של רעיונות שונים, המגיעים מכל תחומי החיים כמו שלטים לדלת מבית סימנים קטנים. אחד הרעיונות הקלאסיים והמתבקשים ביותר, הוא כמובן ברכת הבית. מדובר על ברכה מיוחדת, שאמורה לשמור על בני הבית מפני כל פגיעה אפשרית. נהוג לתלות את ברכת הבית בכניסה, כדי לאפשר לבית את ההגנה הטובה ביותר. זוהי למעשה מתנה סמלית, אשר אמורה להעביר את המסר הברור – שאתם אוהבים ודואגים לבני הבית, ולכן מעוניינים לשמור עליהם בכל דרך אפשרית. אופציה נוספת למתנה, היא מזוזה מיוחדת ומעוצבת. היום בארץ כמעט לכולם יש מזוזות בבית, ללא שום קשר אם מדובר על אנשים דתיים או חילוניים. מדובר על דרך נוספת להגן על בני הבית ולשמור על שלומם. מעבר לכך, ניתן תמיד להעניק מתנות יותר סטנדרטיות, כגון עציצים מיוחדים המכילים פרחים צבעוניים, או לחילופין אדנית ענקית שתכיל את כל עשבי התיבול הפופולאריים ביותר. ניתן להעניק במתנה מספר עציצים שונים, כך שבני הבית יוכלו ליהנות מצמח פורח בכל חדר וחדר. רעיון נוסף למתנה הוא אביזר נוי מסוים, כמו למשל תמונה מיוחדת, פסלון בעל משמעות, מעמד מיוחד לשולחן וכדומה. ניתן לפנק את בני הבית עם גוף תאורה ייחודי, סט כלים או סט של מחבתות וסירים, מכשירי חשמל שונים למטבח ועוד.

לסיכום, ניתן למצוא כמות אין סופית של רעיונות למתנה לבית חדש כמו שלט לבית ועוד, אך חשוב תמיד לנסות לבחור את המתנה המיוחדת והמתאימה ביותר. ברכת הבית למשל, נחשבת לאחת המתנות המומלצות ביותר, היות והיא יכולה להתאים לכולם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *