השכרת אוהלים לאירועים

השכרת אוהלים לאירועים

השמחות שבאות עלינו לטובה מצריכות הערכות מתאימה והכנה. במידה ואנחנו רוצים אירוע מאורגן ובעיקר מיוחד, השכרת אוהל לאירוע יכולה להוות פיתרון אידיאלי. ישנם לקוחות המשכירים אוהלים עבור אירועים פרטיים כחתונה, בת/ר מצווה, אירועים עסקיים ועוד. האוהל מגן מפני השמש בימות הקיץ החמים ובחורף מפני גשם והקור. בנוסף, ניתן להגיש אוכל במתחם האוהל. חברות מקצועיות בתחום השכרת אוהלים יתאימו כבורכם את הקירור או החימום הנייד. האוהלים מגיעים במידות שונות תוך התאמה לשטח המוקצע לכך וכמות האורחים.

הערך המוסף בהשכרת אוהל לאירוע:

מלבד העובדה כי האוהל מבודד אותנו מפני החום שבחוץ או מהקור, הוא אף מהווה מקור לפרטיות. אם למשל תבחרו לערוך אירוע בשטח פתוח, בחיק הטבע, האוהל יהווה בידוד מהקהל בחוץ וישמור על פרטיותכם.

מה כדאי לבדוק לפני ששוכרים אוהל?

  • איכות האוהלים- אנו לא רוצים לקבל אוהל קרוע. יש לוודא מול החברה כי המוצר איכותי ומגיע שלם.
  • הרכבה- מדובר באוהל גדול שתתקשו להקימו לבד. יש לוודא מול החברה כי היא מבצעת הרכבה ופירוק
  • מקצועיות- מומלץ לפנות לחברות ותיקות בתחום על מנת שיתאימו עבורכם את האוהל המתאים לפי תקופות השנה ומספר האורחים. כמו כן, יש להתחשב בתנאי המקום.
  • נוחות- מקומות ישיבה, משטח בידוד.
  • עלויות- המבחר גדול ואיתו ההבדלים במחירים. מומלץ לבצע סקר שוק.

לסיכום, הטרנד החדש תפס ובגדול. השכרת אוהל לאירוע היא פתרון מדליק, נוח, זול ויכול להיות מותאם לכם אישית. ביחרו רק בחברה מקצועית ובעלת ניסיון רב. וודאו כי איכות החומרים היא גבוהה ומה הציוד הנוסף שיכול להתלוות לאירוע.

תיהנו

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *