ריהוט בטון

ריהוט בטון

אחד מחומרי הבנייה הנפוצים והוותיקים ביותר בעולם הוא הבטון. הבטון עשוי מתערובת חול חצץ ומלט. העבודה בבטון מאפשרת אינספור אפשרויות של שיטות עיבוד ושילוב עם חומרים אחרים.

כיום מייצרים מגוון של רהיטים מבטון אדריכלי לשימוש בתוך הבית, המשרד וגם לשימוש בחוץ – ברחוב ובגינה. הבטון הוא חומר גמיש אשר ניתן ליצור ממנו כל צורה או עיצוב אשר יעלה על הדעת, ניתן גם לצבוע את הבטון או לשלב אותו עם עוד סוגים של חומרים שונים.

מה אפשר לייצר מבטון?

כאשר חושבים על בטון עולה בראש התמונה של מנוף היוצק את הבטון ומסביבו פועלים כשהם מיישרים את החומר על הברזלים. ואם אף פעם לא עלתה בדעתכם האפשרות להשתמש בבטון כחומר לבניית רהיטים או חפצי נוי. כמשהו שאפשר לשבת עליו או לאכול עליו, אז קבלו את הבטון הדקורטיבי.

העידן החדש של הבטון מציג את הצד השני של השימוש בבטון, שהוא השימוש הביתי. הזמן שבו תוכלו למצוא לא מעט רהיטים יוקרתיים שעשויים מבטון; שולחנות סלון, ספסלי ישיבה, שידות וכיסאות. כאשר אלו מבוססים על בטון טבעי אשר מעוצב ומסוגנן בצורה מרהיבה וייחודית.

היתרונות של רהיטי הבטון

לרהיטים המיוצרים מבטון ישנם שלל יתרונות, הבאנו לפניכם את חלקם:

  • חשיפה לשמש – הבטון הוא חומר אשר אינו דוהה בשמש ולכן הוא מתאים גם לייצור רהיטי גינה ורהיטי רחוב אשר חשופים לשמש ישירה.
  • טמפרטורה – ריהוט מבטון הוא חומר אשר אינו נסדק או נשבר בטמפרטורות שונות. ומתאים מאד לאזורים קרים מאד ולעומת זאת מתאים גם לאזורים חמים.
  • פרקטיקה – לרהיטי הבטון תוחלת חיים ארוכה והתחזוקה שלהם היא קלה ונוחה מאד.
  • עיצוב –העובדה שיש אפשרות ליצוק את החומר לכל תבנית או צורה שהיא, ישנה היכולת ליצור ממנו כל סוג של רהיט בכל צורה ובכל צבע שרק עולה על הדעת.

אז כאשר אדם מעוניין לחדש את הריהוט בביתו, בגינה הפרטית או במשרד כדאי מאד לשקול האם להזמין רהיטים שעשויים מבטון.

ניתן להזמין מגוון רהיטי בטון בעיצוב אישי גם כריהוט לבניינים או לבחור עיצוב חדשני מתוך קטלוג העיצובים של החנות או בית המלאכה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *