איך לבחור בובות לילדים?

בובות לילדים

צעצועי ילדים הם לגמרי לא עניין שאפשר לזלזל בו. לא מדובר על תחום בו ניתן לבחור בכל מוצר. כי לא נכון להגיש לילד כל מוצר או צעצוע אשר מתיימר להתאים לילדים. זה נכון לכל סוגי הצעצועים וגם לבובות. רוצים לרכוש בובה לילד? בואו וקראו מה חשוב לכם לדעת לפני שאתם מחליטים איזו בובה לקנות לו.

כך בוחרים בובה לילד

  • בובה נועדה לשמש את הילד במשחקי דמיון. המשחק הקלאסי הוא כמובן אבא אימא, והבובה ממלאה במשחק זה תפקיד מרכזי מאוד. חשוב לבחור בובה נעימה אשר 'תתנהג יפה' ותאפשר לילד לטפל בה בקלות. הבובה צריכה להיות קלה ורכה כדי שפעוט יוכל לטפל בה בקלות.
  • במידה ומדובר על בובה שנועדה לשמש ילדה גדולה יותר הרי נכון לבחור בובה גדולה יותר וגם משקלה יכול להיות כבד יותר. אם כי מה שחשוב לרוב לילדות גדולות זה השיער. יש כיום בובות אמריקאיות אשר להן שיער נאה שאפשר לעצב אותו במגוון תסרוקות. גם הילדה שלכם תיהנה מבובה כזו!
  • חובה לוודא כי הבובה בטיחותית והיא אינה מורכבת מחלקים קטנים אשר עלולים להתפרק במהלך המשחק. זה נכון לכל גיל, אך קריטי כאשר מדובר על ילדים בגיל צעיר. לעולם אל תתנו לילד מתחת לגיל שנתיים צעצועים שלהם חלקים קטנים מאוד.
  • יש בובות לילדים אשר מבצעות פעולות שונות. אמנם זה יתרון משמעותי לבובה. אבל לא תמיד זה חשוב ומוסיף. בובה שבוכה, נרגעת כאשר נועצים בפיה מוצץ, בובה מדברת ועוד כהנה וכהנה שכלולים מלהיבים – אמנם זה מלהיב ונחמד בהתחלה. אבל לרוב האופציות הללו מתגמדות בהמשך השימוש כיוון שלרוב המנגנונים מתקלקלים עד מהרה. מה שנשאר זו הבובה עצמה.
  • יש להתייחס למראה של הבובה. בובה במראה מתוק תהיה אהובה על הילדים. בחרו בובה נאה שנראית נהדר. בובה אשר לבושה בבגדים נחמדים. בובה כזו תמצא חן בעיני הילד והוא ייהנה לשחק בה.

בובה היא אמנם משחק ילדים, אך חשוב לבחור אותה בתשובה כדי שהיא תשמש היטב ותאפשר לילד שלכם שעות של חוויה והתפתחות.

המידע באדיבות אתר http://www.endendino.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *