למה תהילים כל כך חשובים ליהודים?

למה תהילים כל כך חשובים

לא סתם קוראים ליהודים עם הספר וזאת עקב העובדה שיש לנו את התנ"ך שאנו למדים כל היום ואנו קוראים ספרים ללא הפסקה. הייתם מצפים כי בעם כזה לא יהיו אנשים רעים אך האמת היא שממש כמו כל עם גם ביהדות יש אנשים רעים אשר לא מפחדים לעשות עבירות פליליות ולא מבינים כי הם יתפסו מהר מאוד. על רקע זה יש לציין כי מבין הספרים שיהודים קוראים אחד הספרים החשובים ביותר הוא תהילים (פרטים נוספים באתר מרכז תהילים). מדובר על ספר עוצמתי הטומן בחובו המון ואשר יש לו משמעות אדירה על חיינו ועל פועלנו. הספר הזה הוא עתיק יומין ואפשר לומר כי הוא אחד הספרים המרתקים ביותר והחשובים ביותר שנכתבו מעולם מבחינה פילוספית ומבחינה מוסרית. מוסרי ההשכל שבספר הם כל כך רבים עד שזה בלתי אפשרי למנות את כולם במאמר קצר זה וכדאי לכם לקרוא את הספר בעצמכם ולהפיק ממנו את המירב.

מדוע ספר תהילים הוא מתנה כל כך טובה?

אתם צריכים להבין כי ספר תהילים הוא אולי המתנה הטובה ביותר שאפשר לתת לאדם קרוב וזאת עקב העובדה כי הוא יכול להפיק מספר זה כל כך הרבה. קודם כל נתינת הספר כמתנה מלמדת על מחשבה עמוקה ועל אכפתיות רבה וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון. לא רק זאת אלא שאתם צריכים להבין כי הספר הזה הוא מתנה כל כך טובה בגלל שהוא עולם ומלואו והוא יכול ללמד אותנו כל כך הרבה על החיים ועל מי שאנחנו כך שאתם יכולים באמת לשנות את ההתנהגות של אדם מסוים מן הקצה אל הקצה וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת.

>קראו תהילים ליום ראשון אונליין

מהו סופר סת"ם?

עליכם לדעת כי סופר סת"ם הוא האיש אשר כותב ספרי קודש. ככזה יש לו תפקיד חשוב ויש לו השפעה גדולה על החיים שלנו. על רקע זה אנו חייבים לציין כי תמיד כדאי לנו לקנות ספר שנכתב על ידי סופר סת"ם ולא לקנות ספר שהודפס בבית דפוס וזאת עקב העובדה כי ספר של סופר סת"ם הוא הרבה יותר מיוחד ומרגש.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *