מחפשת שק שינה לתינוק, מה חשוב שתבדקי בדרך

שק שינה לתינוק

אחד המוצרים החשובים עבור כל תינוק, הוא שק שינה. מי שאיננו הורה לא מבין בהכרח יבין זאת, הרי שק שינה מיועד בדרך כלל לשינה בשטח, קמפינג, ולא לתינוקות. אך הורים רבים משתמשים בשק שינה שמיועד עבור תינוקות על מנת לעזור להם להירדם בכל מקום, בצורה נוחה ונעימה.

שק שינה לתינוק הוא מיוחד, לא רק במובן הזה שהוא מותאם לגודל של התינוק ולמבנה הגוף שלו, אלא גם בגלל העיצוב שלו שמותאם כמובן לתינוקות וכן בגלל העובדה שהוא עשוי כותנה, מה שמאפשר לתינוק להתחמם בצורה טובה ולהירדם בו.

כיום, אנחנו יכולים למצוא שורה של מקומות שמשווקים שקי שינה לתינוק. אנחנו יכולים למצוא שקי שינה בחנויות שמוכרות מוצרי תינוקות וילדים, חנויות שמוכרות ציוד להורים אחרי לידה, וכמובן גם באתרי אינטרנט שמשווקים מוצרים כאלה. לפני שאנחנו ממהרים לקנות שק שינה עבור התינוק שלנו, רצוי שאנחנו נדע, מה בדיוק עלינו לחפש וכן איפה נכון מבחינתנו לקנות אותו.

לפני שנציג הסברים מלאים לכך, טיפ חשוב שיכול לעזור להורים טריים. אם קניתם שק שינה לתינוק ראשון, תשמרו עליו היטב והוא יוכל לשמש אתכם גם בעתיד, אם וכאשר תחליטו להביא עוד ילדים לעולם. כך תוכלו לחסוך בעלויות. לא מדובר במוצר מתכלה ולא במוצר שמתאים ספציפית רק לתינוק אחד.

מה צריך לבדוק לפני שקונים שק שינה?

הדבר החשוב ביותר לבדוק הוא, כיצד בנוי השק שינה ועד כמה הוא בטוח. מאחר והתינוק אמור לישון בטוח, אז מן הסתם הוא אמור להיות סגור היטב, הוא צריך להיות רך ונעים, חשוב שהתינוק יוכל לשכב בו בצורה כזו שלא יתגלגל ולא יקרה לו שום דבר.

בנושא הבטיחות, הרי שחשוב לבדוק את החומר ממנו עשוי השק שינה, ואילו נקודות אחיזה יש בו, זאת על מנת שתוכלו להחזיק את התינוק בתוך השק שינה, בצורה בטוחה.

נקודה אחרת שחשוב מאוד לבדוק, זה הגודל והמידות שלו. אלה יכולים ללמד אותנו לאילו גילאים הוא מתאים. ברמת העיקרון, שק שינה אמור להתאים עד גיל שנה בערך. זה תלוי בגודל שלו. לכן חשוב לבדוק לאילו גילאים הוא מתאים.

נקודה אחרונה, זה העיצוב. מן הסתם, אנחנו נרצה לקנות שק שינה אשר מעוצב בצורה שמתאימה לתינוקות קטנים ולא עיצוב "מבוגר".

כיצד בוחרים היכן לקנות שק שינה

כאמור, אנחנו יכולים למצוא שקי שינה לתינוק במגוון רחב של מקומות. אך מוטב שאנחנו נבחר מקום מוכר, מקום שאנחנו יודעים שמשווק מוצרים איכותיים, מקום שיספק לנו גם הסברים מלאים על השק שינה וגם אחריות עליו, אם חס וחלילה יש צורך בהחלפה או תיקונים.

רצוי לקנות אותו במקום שתוכלו לראות, למשש, ולבחון היטב האם הוא מתאים לתינוק שלכם, אם הוא מספיק בטוח ונוח מבחינתכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *