משחקים גדולים לבתי ספר – מה הם כוללים?

משחקים גדולים לבתי ספר

ישנם משחקי חברה או משחקי קופסא שונים אשר כבר קיימים בעולם מאות בשנים. מדובר במשחקים שונים שאבותינו אבות אבותינו המציאו ושיחקו כאשר הם עשו זאת עם האמצעים הדלים שהיו ברשותם באותם הזמנים. עם השנים השתכללו המשחקים הללו והם קבלו כלים נאים ומהוקצעים לצורך המשחק, לוחות מאוירות בצורה מושכת וצבעונית וכך למעשה הם השתדרגו. אך המשחקים כמו גם כללי המשחקים הללו הם אותם הכללים כפי שהיו.

משחקים בגדול

כל אותם משחקים גדולים לבתי ספר שומרים על טעמם המתוק והטוב עד היום ורבים הם הילדים שגדלים על אותם המשחקים הנוסטלגיים.

אנחנו לקחנו את כל אותם המשחקים צעד אחד קדימה ושדרגנו אותם מבחינת הגודל שלהם. כך שכל אותם המשחקים המוכרים מאי פעם, מוצעים אצלנו בפורמט גדול במיוחד. עובדה זו מעצימה את החוויה והופכים את המשחק לאטרקציה ייחודית מיוחדת במינה.

מה המשחקים שתוכלו לרכוש או לשכור לבתי ספר?

אצלנו תוכלו למצוא משחק שש בש ענק אשר ישדרג כמובן את החוויה ואת המשחק. תוכלו למצוא אצלנו גם משחק בלוקוס ענק המעניק טעם אחר למשחק. ישנו גם משחק שחמט ענק, דומינו צבעים בפורמט גדול במיוחד, באולינג גדול מאוד ודוקים ענקיים.

מלבד אלו יש גם קוביית נחש גדולה מאוד, חמש אבנים ענק, קלפי גדולים, קובייה הונגרית גדולה, קליעה למטרה חצים, משחקי רצפה גדולים, משחק ים יבשה גדול, פלונטר ענק והרשימה עדיין ארוכה.

מזמינים את המשחק הרצוי

אז אם גם אתם רוצים ליהנות ממשחק גדול, משחק מוכר ונוסטלגי אך במהדורת ענק שמשדרגת את החוויה בצורה משמעותית, אתם מוזמנים לבקר באתר שלנו ולהתרשם מהמבחר הגדול תרתי משמע. אתם תופתעו לגלות מבחר אדיר ונדיר במיוחד.

חשוב לדעת כי המשחקים הללו אינן כוללות הוראות משחק, אך בינינו מי באמת צריך הוראות משחק לכל אותם המשחקים שכולנו גדלנו עליהם וכלנו מכירים היטב את כל הכללים שלו…

המשחקים גם לא כוללים מארזים לאחסון.

אפשר לשכור את המשחקים במסגרת פעילות odt לילדים ואפשר גם לרכוש אותם.

משחקים בגדול – מעניקים חוויות בגדול! מומלץ בחום!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *