אקנאה – מזון איכותי מייצור מקומי

אוכל לכלבים

השוק היום מוצף בהכל, כולנו יודעים שברגע שאנו בוחרים לקנות דבר מסויים עומדות לפנינו עשרות אם לא מאות אפשרויות שונות. כשאנו עומדים בחנות לעיתים הבחירה די קלה- וניתן לבצע אותה תוך שניות ספורות, אבל מה עושים כאשר עומדות מולנו אפשרויות אדירות לבחירה? כך מרגישים הרבה פעמים בעלי כלבים וחתולים שאינם יודעים באיזה מזון לבחור. על פי מה יחליטו איזה מזון הטוב ביותר לבעל החיים שלהם? האם על פי המחיר? המותג? המרכיבים? ואיך יוכלו להיות בטוחים שעשו את הבחירה הנכונה? ובאמת, כדאי להכיר לעומק את האפשרויות השונות כדי לבחור את הטוב ביותר עבור הכלב שלכם.

אקנאה מתחייבת לאיכות גבוהה

אקנאה הינה חברה המתחייבת לשימוש בחומרי גלם איכותיים ומייצור מקומי ועצמי. דבר זה חשוב מאוד, כי כשמדובר במזון לכלבים או חתולים, הפיקוח לעיתים לא מספיק ובסופו של דבר אינכם תמיד יודעים מהיכן מגיעים חומרי הגלם ומה טיבם. בוודאי כאשר מדובר בבשר- חשוב שיהיה בשר איכותי וטרי ולא חלילה שאריות או חומרי גלם ירודים ברמתם. כשהשימוש בחומרי גלם נבחר בקפידה, אפשר להיות רגועים שהמזון איכותי ואינו מזיק לכלב או לחתול שלנו. באקנאה דוגלים במזון איכותי המבוסס על בשר, דגים, עופות וביצים. המגוון הוא נהדר ומספק לחיית המחמד שלכם תזונה מגוונת ובריאה ובכך מקבל מרכיבי מזון חשובים עבורו.

הגיוון בתזונה בריאה

כל מי שעוסק היום בתזונה יודע שהגיוון חשוב מאוד בתזונת האדם. חשוב לאכול מגוון של ירקות ופירות על מנת להשיג ויטמינים, מינרלים וכן מרכיבים שונים מכל פרי או ירק הבריאים לאדם. כשאנו אוכלים תזונה דלה וחד גונית, הגוף שלנו מגיב בהתאם. אותו הדבר אצל חיית המחמד שלנו- גם היא זקוקה לתזונה מגוונת ומשמחת. אקנאה דוגלת בגיוון במזון ויודעת להעניק לכלב או לחתול שלכם מזונות שונים ומזינים כמו בשרים מסוגים שונים, דגים וכן הלאה. דבר זה חשוב מאוד כי כך תזונתו של בעל החיים שלכם אינה חד גונית ובכך אתם מספקים לו הזדמנות להיות רווי במרכיבי תזונה חשובים ומתוך כך לשמור על בריאותו התקינה וחיוניותו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *