5 קורסים שלא הכרתם

קורסים

אם אתם מחפשים אחר קורס מעניין שמטרתו לאפשר מיומנות העשרה, יעד ורכישת מקצוע אטרקטיבי – כדאי שתדעו כי ישנם מגוון מקצועות מבוקשים ומעניינים שניתן ללמוד ובכך לשפר יכולות ומעמד.

מקצועות אלה, אינם דורשים בדרך כלל ציוני פסיכומטרי גבוהים או תנאי סף קשים, בעוד שישנן תוכניות העשרה שמתקיימות על ידי שלוחות של אוניברסיטאות מובילות. הקורסים מתאימים עבור פיתוח מנהלים, מנהלי מלכ"רים, חברי דירקטוריון, ואנשים שרוצים לרכוש ידע שיהווה עבורם כוח בהמשך.

פיתוח משאבים

אחד מהקורסים הבולטים נוגע לגיוס משאבים. תחום שהפך פופולארי ביותר בשנים האחרונות. למעשה, קורס גיוס משאבים, ידוע גם בשם "קורס מפתחי משאבים" והוא מקנה מגוון כלים ושיטות להגדלת משאבים בארגונים גדולים וקטנים. לימודים אלה נועדו עבור מנהלים, מנכ"לים, מנהלי משאבי אנוש ומנהלי פיתוח וכדומה, זאת משום שארגונים גדולים דורשים אנשי מקצוע שיודעים כיצד מגייסים משאבים עבור הארגון.

תוכניות הלימוד מבוססות על מידע מקיף ואקדמי אשר מועבר לתלמידים על ידי מומחים בתחום גיוס המשאבים. במהלך הלימודים אפשר להבין אילו שיטות ישנן להגדלת משאבים בארגון, כיצד יוצרים מעמד תעסוקתי, איך מגבשים אסטרטגיה, כיצד בונים תכנית עבודה ומגייסים תקציבים עבור פרוייקטים.

בטיחות בעבודה

מי שרוצה להפוך עם השנים למנהל עבודה במקום עבודתו, מי שרוצה לקבל מידע על בטיחות בעבודה, כמו גם מנהלי צוותים ועובדים – בוחרים בקורס בטיחות בעבודה. הלימודים נמשכים מספר שעות שבועיות, אשר מסייעות לעובדים ומנהלים לעבוד נכון יותר בארגון.

במהלך הלימודים מקבלים דגשים לבטיחות, לומדים להכיר סכנות, מבינים מה הציוד הנדרש לעבודה בגובה או בכל מקום אחר, תוך קבלת כלים לניהול מצבי חירום והתנהלות בעת פציעה או תאונה במקום העבודה.

עזרה ראשונה

קורס עזרה ראשונה מלבד היותו מציל חיים, הוא גם כזה שיקדם מדריכי כושר, גננות, מורים, אחיות יוכל מי שעובד בניהול, הדרכה, הוראה ושמירה על בני אדם. קורסים כאלה ישנם מסוגים שונים, בעוד שתחת הכותבת "עזרה ראשונה", אפשר למצוא קורסי החייאה,  החייאת תינוקות, ושאר שיטות ודרכים בהן פועלים במצבי חירום. עבור בעלי מקצוע מהווה תכנית הלימוד הזדמנות נהדרת לרכוש ידע נוסף, כמו גם לקבל קידום במקום העבודה.

קורס עזרה ראשונה

קריינות ודיבוב

מי שסיים לימודי משחק, יוכל לשפר את ביצועים ולהעשיר את קורות חייו באמצעות לימודי קריינות ודיבוב. תחום זה מקנה לשחקנים 'דריסת רגל' בעולם המשחק (גם אם מדובר במשחק מאחורי הקלעים) והוא יוסיף לרזומה ולמקצועיות של השחקן.

מסחר בשוק ההון

לימודי מסחר בשוק ההון מתאים למנהלים, דירקטורים ושאר אנשים שרוצים לסחור במניות, להכיר את שוק ההון, לנהל תיקי השקעות וכדומה. הלימודים יקנו ידע פיננסי ויספק למנהל את המידע הדרוש אודות מניות וניהול השקעות. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *