כל היתרונות של בנייה בעץ עם מחברי עץ בלבד

בנייה בעץ

בשנים האחרונות, ישנה טרנד שמקנה חזרה לבנייה טבעית. חזרה לשימוש בחומרים ברי קיימא, והפחתה בחומרי תעשייתיים. כיום, יותר ויותר אנשים בוחרים לבנות בתים עשויי עץ וזאת ללא שימוש בחומרי בניין, או במחברים עשויי פלדה (או כל חומר שאינו טבעי). בכך אפשר להנות מיצירת מבנים באמצעות  בנייה קלה ויעילה יותר.

בנייה של עץ עם מחברים עשויים עץ בלבד, היא שיטה ייחודית אשר מגיעה אלינו מארצות ויבשות גדולות כמו אמריקה, אוסטרליה, תאילנד ועוד. ביבשות אלה, נעשה שימוש בחומרים טבעיים, בעוד שדרך ההקמה מתרחשת דרך חיבור וניסור עצים. ובכך הרכבתם ללא צורך באלמנטים נוספים.

קווים לדמותה של בנייה עם מחברי עץ בלבד

כאשר חושבים על בנייה ייחודית מעץ, עולה בראש מבנה טבעי, שמשתלב עם כל מרחב ומקנה חמימות ורוך בתוצאה הסופית. כך בדיוק נעשה תהליך בנייה על ידי המומחים, אותו אפשר ללמוד תוך כדי התהליך.

מבנים כמו פרגולות, מחסנים, בתים פרטיים, חדרי עבודה וכדומה, אפשר לבנות באמצעות הרכבת חלקי עצים מוכנים מראש – מה שמקנה בנייה אפקטיבית יותר ללא זיהום אוויר או פגיעה בסביבה.

היתרון הגדול בשיטה, הוא התקנה מהירה בבית הלקוח או על קרקע של לקוחות, בעוד שהמבנה שעשוי מקורות גושניות: מאפשר מקסימום יציבות ועמידות, כמו גם שניתן לבצע חיפוי לשמירה על העץ. עוד ניתן לחפות את המבנה, בחומרים כמו: בלוקים, פנלים מבודדים, בוץ או עץ.

קורס בנייה מעץ – גם אתם יכולים!

מלבד היכולת לבנות באמצעות אנשי המקצוע כל מבנה או אלמנט עשוי עצים בלבד, ישנם גם אנשים מן השורה אשר בוחרים ללמוד כיצד בונים מעץ. בנייה כזאת נעשית באמצעות קורסים מיוחדים של שלושה חודשים תוך 10 מפגשים שכוללים תכנון מבנה, הכרות עם סגנון בנייה טימבר פריים, בחירה של מחברים ויישום העבודה בפועל. באמצעות קורס כזה, רבים יכולים לחקור את הקשר בין עיבוד לוחות העץ לבין מחברים טימבר פריים, ובכך יצירת כל אלמנט בקלות!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *