ריהוט פונקציונלי לכתות לימוד מיוחדות

ריהוט פונקציונלי לכתות לימוד

אין ספק כי שאלת החינוך בבתי הספר עולה שוב ושוב לכותרות. מערכת החינוך נוטה להשתנות ולהשתפר עם השנים, מתוך ההבנה שהעולם משתנה והיא צריכה להתאים את עצמה לשינויים האלו. לא ניתן להמשיך ללמד את אותו החומר, אשר נלמד במאה הקודמת, היות והעולם שלנו מאוד דינאמי והוא נוטה להשתנות במהירות. לכן תוכנית הלימודים לא מפסיקה להשתנות ולהתפתח, במטרה להעניק לתלמידים את הכלים הטובים והיעילים ביותר, לצורך התמודדות עם העתיד שלהם. אך מעבר להתעסקות בתוכנית הלימודים עצמה, חשוב לתת את הדעת לריהוט שנמצא בכל כיתה וכיתה במערכת החינוך. היום כבר ברור לכולם כי ריהוט איכותי, נוח ועמיד, הכרחי לצורך קיום שיעור אפקטיבי. כיסא מחשב לא נוח למשל, יכול לפגוע בצורה משמעותית ביכולת הריכוז של הילד. לכן מערכת החינוך התחילה בשנים האחרונות להתמקד יותר ברכישה של ריהוט פונקציונלי לכתות לימוד מיוחדות. תלמידים בחינוך המיוחד זקוקים לרהיטים נוחים ואיכותיים, במטרה להקל עליהם להתרכז ולהתמקד בשיעור.

ריהוט פונקציונלי לכתות לימוד מיוחדות – כי גם להם מגיע הטוב ביותר!

אם בעבר רוב כיתות הלימוד נראו פחות או יותר זהות, הרי שהיום כבר קיים מקצוע חדש של עיצוב כיתות לימוד. מחקרים רבים שנערכו נושא, הוכיחו פעם אחר פעם את החשיבות של סביבת לימודים מודולרית ומתקדמת, לצורך שיפור בהישגים וביכולות של התלמידים. רוב התלמידים מתקשים לשבת לאורך זמן על כיסא לא נוח, שאינו מותאם למבנה גופם ואינו מספק תמיכה טובה לגב שלהם. אך השקעה בכיסאות איכותיים ופונקציונליים, יכולה להוות את ההבדל בין תלמידים מרוכזים ומתעניינים בלימודים, לבין תלמידים מפריעים שלא מפסיקים לזוז ולהפריע לכל הכיתה. כמובן שהדבר נכון גם בחינוך הרגיל וגם בחינוך המיוחד, אך כאשר מדובר על ילדים עם צרכים מיוחדים הדבר נכון פי כמה וכמה. תלמידים מסוג זה מתקשים עוד יותר לשבת בשקט ולהקשיב, ולכן חשוב לעצב עבורם סביבת לימודים מתקדמת ופונקציונלית, דבר שיתרום ליכולות הריכוז שלהם.

לסיכום, ריהוט פונקציונלי לכתות לימוד מיוחדות כמו באתר http://spacebook.co.il/ יכול להועיל המון גם לתלמידים וגם למורים. המטרה היא ליצור כיתה שניתן להסתובב בה בחופשיות, לשבת על פופים, לכתוב בעמידה ולא להיות מוגבלים לשולחן וכיסא סטנדרטי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *