יתרונות של סלקום TV

סלקום TV

מזה מספר שנים מציעה חברת סלקום לצד שירותי סלולר גם שירותי טלוויזיה רב ערוצית. החברה מציעה דרך שירות סלקום TV מגוון שירותי טלוויזיה שכוללים ערוצים שונים עבור מי שמבקש להירשם לשירותיה.

שירות סלקום TV נועד להתחרות במובנים מסוימים בשירותי הוט ויס. החברה מציעה לקהל הלקוחות שלה ערוצים מסוגים שונים במחירים נוחים, כך שהם יכולים לבחור האם להישאר עם החברות הוותיקות או לעבור לחברת סלקום. ההחלטה לאפשר לחברה לספק שירותי טלוויזיה, נועדה לפתוח את השוק, להוריד את המחירים ולהגדיל את ההיצע, שהיתה עד אז מאוד מצומצמת מבחינת הצרכן הישראלי.

לפני שנסביר על מספר יתרונות של סלקום TV, חשוב לומר שהשירות מתבצע באמצעות ממיר מיוחד שהחברה מספקת לקהל הלקוחות אשר מצטרף אל החברה.

מה היתרונות של סלקום TV?

ראשית, המחירים מאוד זולים. אפשר להצטרף לחבילות שעולות רק עשרות שקלים וליהנות ממגוון רחב של ערוצים עם תוכניות חדשות.

שנית, החברה מציעה מגוון חבילות, כאלה שכוללות סדרות, סרטים, ערוצים מיוחדים לילדים ועוד. צריך לומר שהחברה מחזיקה בערוץ HBO, שנחשב לאחד הערוצים הטובים ביותר שפועלים כיום בתחום הטלוויזיה. מעבר לכך, החברה גם מציעה ללקוחותיה את שירות נטפליקס האהוב. בזירה של ערוצי הספורט הרי שהחברה מציעה את כל הערוצים שפועלים בישראל, כולל ערוצי חמש למיניהם, ערוצי וואן, ספורט 1 עד 4 ועוד. כמו כן החברה מציעה ערוצי דוקו, טבע ועוד שורה של ערוצים נוספים.

שלישית, החברה מספקת לא רק סדרות בשידור חוזר אלא גם מגוון סדרות בשידור ראשון, כולל סדרות שלא יגיעו לערוצים אחרים. לכן מי שירצה ליהנות מהן יהיה חייב להצטרף לשירות של סלקום.

ארבע, השירות הוא מאוד מהיר, מאוד נוח, אפשר להצטרף בכל רגע דרך אתר האינטרנט. התהליך הוא מאוד פשוט, לא דורש דברים מורכבים מדי, לא בשלב ההתקנה ולא לאחר מכן.

כל מי שרוצה להצטרף, יכול להיכנס לאתר החברה ושם למצוא את כל המידע על השירות. חשוב לומר, לפני שמחליטים להצטרף מוטב לקרוא מה בדיוק החברה מציעה והאם זה באמת עונה על הצרכים שלכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *