מוניות הדר לוד – פתרון להסעה לשדה התעופה בכל שעה

מוניות הדר לוד

כשאנחנו צריכים להגיע אל שדה התעופה, סביר להניח, ברוב המקרים, שיש שעה מסוימת או טווח זמן מסוים שאנחנו צריכים להגיע ולא לאחר. בין אם זה בגלל שיש לנו טיסה מסוימת ועלינו להתייצב בשדה התעופה מספר שעות לפני כן בשביל לעשות צ'ק אין, ובין אם בשביל לקבל את פניהם של בני משפחה, חברים או אורחים שנוחתים בשדה בשעה מסוימת, ואנחנו לא רוצים שהם יחכו לנו.

במקרה כזה, יש לנו כמה אפשרויות. אנחנו יכולים לקחת רכבת או אוטובוס, אך מן הסתם אנחנו לא יכולים לסמוך על כך שהם יגיעו בזמן, ולכן אם נרצה להגיע בשעה שאנחנו נדרשים, זו יכולה להיות בעיה, ייתכן ונצטרך לצאת מספר שעות קודם לכן מהבית וזה לא יהיה פשוט ונעים.

אנחנו יכולים לבקש מחברים או בני משפחה שיסיעו אותנו, אך לא תמיד הם יהיו פנויים לכך, מה עוד שיש מצבים שזה דווקא עלול לגרום לנו לאחר ולא להגיע בזמן. כנ"ל גם לגבי מצב בו אנחנו מחליטים להגיע אל השדה עם רכב פרטי. יש מצבים שזה גם לא משתלם, למשל, אם אנחנו צריכים לחנות את הרכב ולהשאיר אותו בשדה כשאנחנו טסים ליעד מסוים.

האופציה הטובה ביותר היא לקחת מונית ולשם כך אנחנו יכולים לפנות אל מוניות הדר לוד. תחנת מוניות שפעילה עוד משנות הארבעים ומציעה לנו שירות מוניות לשדה התעופה בכל שעה ביום, כולל סופי שבוע. מה שאומר, גם אם אנחנו צריכים להגיע אל השדה ביום שבת בבוקר או שישי בערב, אין שום בעיה עם זה. תוכלו גם לבדוק מהו מוניות לנתב"ג מחירון.

התחנה מציעה לנו נהגים מיומנים ומנוסים אשר יגיעו אלינו הביתה או לכל מקום אחר שאנחנו מבקשים, בשעה שאנחנו קובעים איתה, וכך נוכל להגיע אל השדה בזמן ללא שום עיכובים. מאחר ומדובר בנהגים מיומנים, הרי שהם ידעו גם להמליץ לנו מתי לקחת מונית, באיזו שעה, וכן ידעו לספק לנו מידע מדויק, פחות או יותר, מתי אנחנו אמורים להגיע לשדה. ללא ספק זה הפתרון הטוב ביותר בשבילנו.

להזמנות טלפוניות: 03-9711103 מוניות הדר לוד בע"מ לנתב"ג (המקורי)

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *