פסלים חיים לאירועי בוטיק מיוחדים

פסלים חיים לאירועי בוטיק מיוחדים

אירועים שאליהם מגיעים כמות קטנה של אורחים הם כאלה שבהם ההשקעה עבור סוג של אטרקציה היא הרבה יותר ייחודית. הבחירה של כמות מסוימת של אורחים שמוזמנים אל אירוע היא כזו שנועדה להשיג אירוע מן הסוג שאותו מתכננים, אירוע שהוא פחות המוני ויותר כזה ששם דגש על הקשר בין האנשים ובין האנשים לבין האירוע שעבורו הם מוזמנים. אחת מן האטרקציות שתוכלו להזמין דרך איתמר שחקנים, שתיצור אווירה שלא בכל מקום רואים היא הבאה של פסלים חיים לאירועים מסוג בוטיק. 

פסל חי דומם לחלוטין

הפעולה של פסל חי מצריך עד לרגע בו רואים אותו כל האנשים מסביב היא רבה. זה כולל הכנה של כל הדמות כולה עם בגדים וצבעים שמיועדים לאומנים מן הסוג הזה. לאחר מכן נבחר אזור ייעודי שבו מציגים את המיצג הזה מבלי שבכלל ובאופן מוחלט מן המקום הזה זזים.

התזוזה היא כזו שלכל היותר תהיה רפלקס של מצמוץ, ואם זו תנועה בולטת ושלמה הרי שמדובר בתנועה קבועה מראש שהיא לאות תודה על תשלום או כזו שנעשית מידי פעם בפעם להנאת הקהל שלא מבין בכלל מתי היא קרתה. מדובר בפסלים חיים שעבורם יש השקעה מאוד גדולה מצד אותו אדם, ומכאן גם רמת העניין שדבר זה יותר אצל אדם שחולף על פני אלה.

רעיון יצירתי לאירועים

איך בדיוק פסל חי יכול להשתלב באירוע בוטיק? מכיוון שאירועי בוטיק הם כאלה שמאפיינת אותם ייחודיות, הרי שהבחירה של מיצג מן הסוג של פסלים חיים לאירועים היא כזו שתחמיא באופן מושלם עבור כל אדם שבוחר את אלה להביא.

זה מצריך התאמה של אותו מופע של פסלים חיים אל סוג העסק ואל סוג המסר שאותו מעוניינים להעביר, והשחקנים אשר מיומנים במלאכה הזו כבר ידועים כיצד לתרום מן הידע המקצועי שלהם על מנת לעבוד ביחד עם החברה המדוברת ולייצר את סוג המיצג שישדרג את האירוע הזה אל משהו הרבה יותר מדהים. ככל שיהיה מדובר ברעיון מקורי, כך הרושם שייעשה על הציבור של האורחים יהיה מרחיק לכת עם אירוע בוטיק שעליו בלי סוף מדברים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *