איך למצות את הכי טוב שבך

למצות את הכי טוב שבך

העולם שלנו מתנהל היום בצורה שונה לחלוטין מכל מה שהכרנו וידענו עד כה. בכל תחום ישנה היום התקדמות משמעותית אשר מובילה לקידום העולם. אם זה התחום הטכנולוגי המתפתח המסייע כיום להגיע להישגים בלתי מבוטלים בכל תחום ואם זה בתחום הבין אישי אשר מאפשר כיום להבין תהליכים רגשיים שונים כמו גם לשפר את ההתנהלות הכללית בכל תחום. אם זה בבחירה נכונה של תחומי למידה ועיסוק ואם זה בתחומים של התאמת מקומות עבודה.

אין אסור מתיר עצמו מבית האסורים

כולנו מסגלים לעצמנו דפוסי התנהגות כבר בגיל ינקות. אנחנו מושפעים באופן תת מודע מהסביבה שעוטפת אותנו ופועלים על פי דפוסים אלו שמעמיקים בנו והופכים לטבע של ממש.

לא פעם דפוסי ההתנהגות הללו כלל אינם טובים לנו ולסביבה שלנו ואנחנו מוצאים את עצמנו פוגעים בסביבה שלנו וגם בעצמנו רק בגלל דפוסי תגובה לא תקינים.

הבעיה היא שגם אם אנחנו מודעים לבעייתיות של התגובות כמו גם ההתנהגויות האוטומטיות שלנו זה עדיין אל אומר שאנחנו מסוגלים לפתור את הקונפליקטים הללו בכוחות עצמנו. אנחנו מבינים עד כמה לא נכון אנחנו מגיבים ואנחנו גם מבינים שבכך אנחנו פוגעים לא רק בעצמנו אלא גם בסביבה שלנו, אך אין לנו את הדרך לפתור את הבעיה שלנו.

מאמנת אישית – זו הכתובת

כאן כדאי לפנות אל מאמנת אישית בתל אביב אשר תסייע בדיוק בחלק הזה של שחרור הדפוסים הבעייתיים. באמצעות האימון האישי ניתן להגיע למיצוי הטוב שטמון בכל אחד מאתנו, בהישגים חיוביים רבים שאר כלל לא ידענו שהם קיימים בנו ולמעשה בהצלחה בחיים שלנו, הן מבחינת הקשרים שלנו עם העולם כשאר הודות לכך אנחנו מסוגלים לחוש שחרור של ממש מכבלים אשר כבלו אותנו עד כה. ההתנהלות שלנו היא לא פעם כל כך מוגבלת רק בגלל האזיקים הבלתי נראים שהנחנו על עצמנו שלא ברצוננו.

פונים אל אנשי מקצוע

חשוב לדעת כי בכל מה שקשור לבריאות הנפש או טיפול רגשי, יש לפנות אך ורק אל איש מקצוע (באתר הזה למשל) אשר מכיר היטב את התחום והוא מסוגל להעניק מענה אמיתי ורגיש. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *