כתיבה יוצרת

כתיבה יוצרת

אנשים רבים מעזים להוציא לפועל חלומות על כתיבה ויש מקום שמלמד כיצד

אם יש לכם חלומות על כתיבה אתם בוודאי שואלים את עצמכם כיצד להוציא לפועל את התשוקה שלכם בצורה הטובה ביותר. יש רצון לכתוב וזהו השלב הראשון שמושיב אתכם מול הנייר, ויש את הכלים והטכניקות לכתוב שבעזרתם תוכלו לממש זאת הלכה למעשה.

רבים חושבים שאם אינם יודעים ספרות הם לא יכולים לכתוב, אבל רצוי לדעת שגם סופרים לא באמת למדו ספרו לפני שהחלו לכתוב. הם כן שאבו השראה מקריאה, אולם כל השאר בא מעבודה קשה של כתיבה ושכלול היכולות האישיות. יחד עם שיפור המיומנויות האישיות ועבודה מתמדת על הכתיבה שלהם, הם הצליחו לכתוב כתיבה יוצרת כדי להוציא לפועל את היצירות שחלמו עליהן.

לכתוב למגירה או לפרסום זה לגיטימי

גם לכם זה יכול לקרות, ואם לא ייצאו מכם סופרים ברמה של פרסי נובל, זה עדיין מתיר לכם לעסוק בכתיבה כדי ליהנות מכך, לספר את הסיפור שלכם, להעביר מסרים שחשוב לכם להעביר, להנציח סיפור משפחתי, ליצור את היצירה שלכם. לימודי כתיבה יוצרת מאפשרים לכם לרכוש כלים נוספים כדי להבין את הסיפור ואת הכתיבה, ובכך גם לכתוב טוב יותר.

אתם תלמדו מהו סיפור, לעצב דמויות, כיצד לבנות עלילה עם רגעי שיא, כיצד לאתר ולבנות קונפליקטים כיצד לנכש את הכתיבה המיותרת ולהשאיר רק את מה שחשוב, כיצד לבנות דיאלוגים ולמסור את הרעיון שלכם בדרך הטובה ביותר לסיפור. יש הרבה אנשים שחולמים על כתיבה ובשנים האחרונות רבים מהם גם מעזים לעשות זאת, למרבה השמחה.

כתיבה יוצרת משפרת את הכתיבה

לימודי כתיבה יוצרת במכללת תל חי נותנים לכם מקום ללמוד לשפר את הכתיבה שלכם, כדי לשלוט בכל מה שצריך לדעת כדי לכתוב טוב. הטעם שלכם, הסגנון שלכם, הדמויות שמלוות אתכם, הקונפליקטים שמטרידים אתכם, שאלות קיומיות שמטרידות אתכם, סיפור חשוב שהייתם רוצים שישמעו אותו, כל אלה תכנים שצריכים למצוא את הדרך הטובה ביותר לצאת לאור. הרשו לעצמכם לכתוב וללמוד כיצד לשפר את הכתיבה שלכם. בסופו של דבר תרצו לספר את הסיפור שלכם במלואו, אז למה לא להעז ולהתחיל בכך עכשיו?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *