דילדואים – מאיזה חומר הכי כדאי לקנות

דילדואים - מאיזה חומר הכי כדאי לקנות

אחד מאביזרי מין הפופולאריים ביותר שישנם ,הוא דילדו. כאשר מדובר באביזר מין המדמה באופן כמעט מוחלט את איבר המין הגברי הלוא הוא הפין. דילדו הוא מוצר צר  ומעוצב המשמש נשים וגברים, אשר רוצים להנות מעונג של חדירה. ממש כמו חדירה אמיתית וזאת על ידי אביזר מין המדמה את הפין הגברי ברמה של אחד לאחד. 

כיום, חנויות סקס באינטרנט וכאלה שנמצאות בכול רחוב ראשי או עיר גדולה, מציעות מגוון רחב של דידלואים, החל מכאלה אשר רוטטים בעשרה מקצבים ושלושה מצבי רטט, עד לדילדו עם רטט חזק או חלש, וכאלה שנטענים וניתן לשטוף ולנקות בקלות. 

אבל מאיזה חומר עשוי דילדו?

לפני שנסביר אודות החומר ממנו עשוי אביזר המין, רצוי לדעת כי בעבר, היה מיוצר דילדו מחומרים שונים, כמו מעור של חית בר, מעץ ומשאר חומרים – שאמנם סיפקו עונג, אבל לא תמיד סיפוק נוחות ובטחון – בעוד שכיום, הופך המוצר לנוח נעים ובטיחותי במיוחד כאשר הוא עשוי בדרך כלל מסיליקון רפואי. דילדו הוא מוצר שכמעט כל אחת ואחד מחזיקים במגירה והוא מעולה להתאמת עוצמת הרטט העונג ועוצמת החדירה. 

מה זה סיליקון רפואי?

חומר זה נחשב לבין האיכותיים שישנם והוא מיוצר מג'ל סיליקון שקוף שחייב להיות היפו אלרגני וסטרילי. החומר משמש גם עבור עיצוב וייצור אביזרי מין, והוא הפך לחומר נפלא למילוי שפתיים ועבור שאר פרוצדורות רפואיות. זאת בשל היותו כה גמיש ובטוח. 

כיום, מרבית חנויות המין מספקות דילדו מסיליקון רפואי – מה שמאפשר לגברים ונשים הנאה מוחלט נוחות ובטיחות בזמן השימוש. המוצר שכדאי לבחור עם מגע קטיפתי מלטף: יקנה עונג עילאי בזמן שניתן לבחור בדילדו בגדלים שונים, בעובי ספציפי, כמו גם באורכים שונים. עוד אפשר לבחור מחנות סקס באינטרנט דילדו רוטט בעל מגע רך ונעים זאת באמצעות חומר בשם סייבר סקין. באמצעות בחירה נכונה – אפשר להשתמש במוצר עבור שעות של הנאה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *