הילס אוכל לכלבים

הילס אוכל לכלבים

מעבר למזון רגיל עבור כלבים בוגרים או בקרב כלבים  צעירים או כלבים זקנים קיימים גם סוגי מזון מיוחדים למצבים שונים במשך חיי הכלבים. כאשר הכלבים הפכו להיות חלק מחייו של הדם והם עברו לגור  ולחיות עם האדם בביתו הרבה כלבים התחילו לפתח תופעות שהן גם פחות רצויות כמו בני האדם. אחת מהתופעות האלה היא תופעה של השמנת יתר.

כלבים והשמנת יתר

 יש כלבים רבים אשר סובלים מתופעה של השמנת יתר לתופעה זאת חיפשו בעלי הכלבים מענה ועזרה. כי השמנת יתר אצל כלבים מקשה על תפקודם ופוגעת בבריאותם. כך פתחו חברות רבות מזון דיאטטי לכלבים מזון שהוא עדיין עשיר בכל החומרים התזונתיים הנדרשים אבל הוא קצת יותר רזה מבחינת רמה קלוריות שהוא מכין יש חברות מרכזיות שמתמחות בתחום של אוכל דיאטטי לכלבים יש חברות מוכרות מאוד בתחום של אוכל דיאטטי.

מזון דיאטטי טוב

 חברת המזון הילס מזון לכלבים היא אולי חברה פחות מוכרת בארץ אבל היא מייצרת ומשווקת מזון איכותי דיאטטי מספר 1 לכלבים. נשאלת השאלה איך תדעו שהכלב שלכם זקוק למזון דיאטטי מהו מזון דיאטטי טוב? ומה מכיל מזון דיאטטי לכלבים חברת המזון הילס היא אחת החלוצות בפיתוח מזון דיאטטי לכלבים. המזון שלה פותח על ידי רופאים וטרינרים שראו את הצורך לפתח לכלבים אוכל דיאטטי ולא רק להרזיה .יש דיאטות מיוחדות שהם לא רק דיאטה להרזיה יש אוכל דיאטטי מותאם למשל עבור כלבים שיש להם בעיות בריאותיות כמו בעיות בכליות או בעיות נוספות.

משקל נכון לתפקוד בריא

יש אפילו מזונות שמיועדים לעיצוב גופו של הכלב כמו למשל  מזון שמטרתו להקטין גודל  בטן של הכלב שזה חשוב מבחינת המראה לכלבים ומשפר את מצב בריאותם. כאשר כלב הוא במשקל עודף. משקל יתר זה מגביל את התפקוד שלו הוא סובל מאוד ולכן חשוב לתת לו מזון דיאטטי לכלבים לשפר את איכות החיים שלו. זה לא רק עניין של יופי ואסתטיקה. מדובר פה בשמירה על הבריאות של בעל החיים כדי להבטיח לו תפקוד טוב ואריכות ימים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *