השתלת שיער לגברים: האם זה מומלץ?

השתלת שיער לגברים

עבור גברים השיער שעל הראש הוא מקור נוסף לגבריותם, והחיפוש אחר פתרון יעיל לשיער שנשר טמון בכמה אפשרויות שכוללות פרוצדורה שונה בכל פעם.

חוזרים אל רעמת שיער

אין דבר יותר עצוב מאשר לגלות כי השיער שאותו רגילים לראות בכל בוקר במראה ואותו בשתי ידיים לחוש הולך ונעשה דליל באופן שכבר מראה קרחות עם קרקפת נראית לעין באופן ברור. הטראומה הרבה יותר בולטת עבור אנשים אשר נמצאים בגיל צעיר, שבו רעמה של שיער על הראש היא כזו אשר מתארת במידה רבה את הגיל הנמוך. גברים שנתקלים בבעיה כזו מתחילים לחפש אחר כל מיני סוגים של פתרונות זולים ומהירים שיחזירו להם את השיער האבוד, כאן יש גם את האפשרות של השתלת שיער אשר מופיעה במדריך הבא, עליו אנחנו ממליצים בחום.

למה דווקא השתלת שיער?

ביצוע של השתלת שיער היא לא דבר חדש אלא שיטה שכבר קיימת הרבה מאוד זמן בתחום הזה של טיפול בנשירת שיער. ההבדל בין טיפולי השתלת שיער לגברים שהיו נהוגים דאז לבין אלה שמבוצעים כעת היא הטכנולוגיה המתקדמת אשר מאפשרת ביצוע של ההליך הזה לשם השגה של מראה שנראה טבעי לחלוטין, ומחזיר את אותה רעמת שיער אבודה לכל גבר שממש רוצה לחזור אל המראה הצעיר שהיה לו עד לאותה הנקודה. ההשתלה היא קבועה, וזה בעצם היתרון הגדול שלה, רק צריכים לאתר מקום שבו יש רופאים שמבצעים את השיטה החדשנית בצורה טובה כדי ליהנות מתוצאה איכותית עם קרקפת מלאת שיער.

שיטות עיבוי נוספות

עבור לא מעט גברים ונשים האופציה של השתלת שיער היא יקרה מידי והם מחפשים אחר מוצא אחר שלא יצריך יותר מאשר כמה דקות בכל פעם. עבור אנשים כאלה יש את האפשרות של שימוש בשמפו מיוחד שאור לעבות מחדש את השיער כמו מינוקסי והדומים לו או לנסות ולבצע שימוש עם ספריי שמכיל סיבים מיוחדים בגוון השיער אשר נצמדים אל השיער הקיים ויוצרים מראה שלם היכן שיש את כל הפער הקיים. מה שצריכים לזכור היטב הוא לבדוק את הסיבה לנשירה הפתאומית אצל הרופא, כי לפעמים יכולה להיות הפרעה בפעילות בלוטת התריס או חוסר בוויטמינים ומינרלים שיוצר נשירה באופן זמני.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *